تاریخ انتشاردوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۰
استاندار مازندران در بازدید از مجتمع فرهنگی تفریحی نفت محمود آباد: استخر و رستوران شرکت نفت جهت آماده سازی برای استفاده عموم و تبدیل شدن به منطقه گردشگری در اختیار شهرداری قرار گرفته است!
مجتمع نفت محمود آباد | نفت آنلاین
مجتمع نفت محمود آباد | نفت آنلاین
◀️ نفت‌ آنلاین : در حالی که سایر وزارت‌خانه ها و دستگاه‌های اجرایی امکانات مختلفی در بهترین نقاط ایران از جمله کیش ، قشم ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، شمال کشور و ... دارند ، عمومی شدن بخشی از امکانات تنها مرکز رفاهی پرسنل نفت در شمال کشور قابل پذیرش نیست. نکته مهمتر آنکه اکثر مردم گمان می کنند همه پرسنل نفت هر سال از امکانات محمودآباد استفاده می کنند این در حالی است که استفاده از این امکانات بعلت تعداد بالای پرسنل نیازمند قرعه کشی است و حتی بسیاری از نفتی ها با سابقه بین ۳۰ تا ۴۰ سال فقط یکبار توانسته اند از این امکانات استفاده کننده یا بعضی از آنها حتی پس از بازنشسته شدن نیز حسرت به دل استفاده از این مجتمع رفاهی ماندند!
 
با توجه موارد گفته شده امیدواریم وزارت نفت هر چه سریعتر دولت را در خصوص این مجتمع رفاهی توجیه کند.
https://naftonline.ir/news/26721/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
فقط باید گفت خاک تو سر مدیرای نفت
اینقدربی لیاقت
feedback
Iran, Islamic Republic of
مجیدحقیقی
میگن ازبیعرضگی گربه، موش میادتوسفره وقتی مسولین بعرضه نفت توان اداره مکانی رانداررند مسلم است بیعرضه دیگری میاید میدان رادست میگیردو جای گردشگری وروی ملک وزارتخانه دیگری تصمیم میگیره جای تاسف داره
0