تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۶
شرکت پالایش نفت آفتاب در بین شرکت‌های کشور توانست علاوه‌بر دریافت لوح شرکت پیشرو و صادرات‌گرا، موفق به کسب رتبه ۶۷ برترین شرکت ایرانی شود.
شرکت پالایش نفت آفتاب
شرکت پالایش نفت آفتاب
به گزارش نفت آنلاین،  شرکت پالایش نفت آفتاب در بین شرکت‌های کشور توانست علاوه‌بر دریافت لوح شرکت پیشرو و صادرات‌گرا، موفق به کسب رتبه ۶۷ برترین شرکت ایرانی شود.
 
بیست و ششمین همایش شرکت‌های برتر ایران به همت سازمان مدیریت صنعتی در راستای معرفی و شناخت ۵۰۰ شرکت برتر ایران برگزار شد.
شرکت پالایش نفت آفتاب
در این همایش که با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت به عنوان مهمانان ویژه و مدیران شرکت‌های صنعتی بزرگ کشور برگزار شد، ۵۰۰ شرکت برتر کشور با شاخصه اصلی ارزیابی در فروش معرفی شدند.
 
شرکت پالایش نفت آفتاب نیز توانست رتبه ۶۷ رده‌بندی و همچنین تندیس شرکت‌های پیشرو و صادرات‌گرا کشور را به خود اختصاص دهد.
 
گفتنی است این رتبه‌بندی توسط سازمان مدیریت صنعتی (IMI) انجام شده است.
 
این شرکتِ کاملاً خصوصی طی سه سال گذشته رشدی شتابنده در توسعه خود داشته، به‌نحوی که طی این مدت از رتبه ۱۱۷ به ۶۷ رسیده است.
 
شرکت پالایش نفت آفتاب به عنوان بزرگ‌ترین صادر کننده مشتقات نفتی در بخش خصوصی کشور، با استفاده از خوراک (مواد اولیه) مختلف که از طریق مجموعه وزارت نفت، پالایشگاه‌های گازی و نفتی کشور تأمین می‌کند، عملیات پالایش و تولید مشتقات نفتی را به منظور ارائه به بازارهای جهانی انجام می‌دهد.
https://naftonline.ir/news/29437/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تازه ترين نظرات
0