تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۰
با گذشت یک‌سال و سه ماه از زمان برگزاری آزمون های طرح توانمندسازی، همچنان تکلیف پذیرفته شدگان آزمون مشخص نشده است!
پرسنل قراردادی مدت موقت نفت | نفت آنلاین
پرسنل قراردادی مدت موقت نفت | نفت آنلاین
به گزارش خبرنگار نفت آنلاین ، در حالی که بیش از یکسال و سه ماه از زمان برگزاری آزمون های طرح توانمندسازی پرسنل قراردادی مدت موقت می گذرد پذیرفته شدگان این آزمون همچنان بلاتکلیف می باشند.
 
 لازم به ذکر است تعداد این افراد حدود ۱۴۰۰ نفر می باشد که آزمون های روانشناختی، هوش ، کامپیوتر و ... را گذرانده اند و در انتظار مصاحبه فنی و تخصصی می باشند.
 
همچنین سال گذشته علی مددی معاون وزیر نفت اعلام کرد پس از اتمام مصاحبه فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت، نوبت به مصاحبه با پذیرفته‌شدگان طرح توانمندسازی کارکنان قرارداد مدت‌موقت خواهد رسید، اما با توجه به اعلام رسمی جذب فارغ‌التحصیلان گروه الف همچنان  زمان و نحوه مصاحبه با پذیرفته‌شدگان طرح توانمندسازی کارکنان قرارداد مدت‌موقت نفت منتشر نشده است!
 
 در پایان به اطلاع می رساند صدها نفر از پرسنل پذیرفته شده طرح با ارسال پیام به این رسانه خبری خواستار تعیین تکلیف در این خصوص و آغاز فرآیند مصاحبه و تبدیل وضعیت خود شدند.
https://naftonline.ir/news/26478/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
هر گونه تغییر در وضعیت نیروهای ارکان ثالث(پیمانکاری و قراردادی)بدون شرکت در آزمون کتبی سراسری و مصاحبه فنی و دیگر فرآیندهای استخدامی غیر قانونی است .
feedback
Iran, Islamic Republic of
نیروهای قراردادی ارکان ثالث محسوب نمی شوند.
مشکل همنجا است، نه ارکان ثالث هستند نه قراردادی مدت معین نه پیمانی و نه رسمی
یک شترمرغ تمام
0