تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
شنیده‌ها حاکی از آن است که لیست مدیران پروازی شرکت های مرتبط با وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان تهیه شده و در اختیار عبدالملکی وزیر کار قرار داده شده است.
استارت برکناری مدیران پروازی در استان خوزستان | نفت آنلاین
استارت برکناری مدیران پروازی در استان خوزستان | نفت آنلاین
به گزارش خبرنگار نفت آنلاین ، شنیده‌ها حاکی از آن است که لیست مدیران پروازی شرکت های مرتبط با وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان تهیه شده و در اختیار عبدالملکی وزیر کار قرار داده شده است.
 
همچنین بر اساس اطلاعات دریافتی بزودی استارت برکناری مدیران پروازی شرکت‌های پتروشیمی مرتبط با وزارت کار در استان های نفت و گاز خیز بالاخص خوزستان زده خواهد شد.
 
◀️ نفت آنلاین : لازم به ذکر است رئیس جمهور در سفر به خوزستان اعلام کرد : مدیران پروازی باید از چرخه مدیریت استان خوزستان حذف شوند و به هیچ عنوان نمی پذیرم که مدیری در استان خوزستان پروازی باشد و این در برخی دیگر از استانها هم باید انجام شود.همچنین شرکت های پتروشیمی مستقر در ماهشهر دارای بیشترین مدیران پروازی در سطح استان خوزستان هستند و تمامی تلاش‌ها برای جلوگیری از این موضوع تاکنون بی نتیجه بوده است و بر اساس اطلاعات دریافتی از ۳۰ شرکت پتروشیمی ماهشهر ۲۸ شرکت توسط مدیران پروازی اداره می شود! و اما سوالی که تا امروز بی پاسخ مانده است این است که مدیرانی که خانواده آنها در بهترین نقاط ایران است چگونه دردها و رنج های مردم ماهشهر و سایر مناطقی که مدیران پروازی هستند را درک کنند! به نظر می رسد با توجه به تهیه شدن لیست مدیران پروازی  و عزم جدی دولت برای حذف آنها پس از سال‌ها باید شاهد خداحافظی با این نوع مدیران باشیم.
https://naftonline.ir/news/25087/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما