تاریخ انتشارسه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
به دنبال بررسی نتایج آزمون آنلاین کارکنان قراردادی مدت موقت، شرایط به‌کارگیری کارکنان یادشده به صورت قرارداد مدت معین اعلام شد.
شرایط بکارگیری کارکنان قراردادی مدت موقت بصورت مدت معین اعلام شد
به گزارش نفت آنلاین به نقل از  معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، آن دسته از کارکنان واجد شرایط به‌کارگیری به عنوان قرارداد مدت معین، در صورت به دست نیاوردن نمره کافی در بخش زبان (آزمون آنلاین)، پس از امضای قرارداد جدید، برای ارائه مدرک معتبر زبان انگلیسی فرصت خواهند داشت.
 
بر این اساس، کارکنان قراردادی مدت موقت واجد شرایط، در صورت کسب امتیاز لازم در بخش‌های توانمندی شناختی و تأئید سلامت روان (با توجه به امتیاز ارزیابی روانشناختی)، مراحل بعدی (آزمون کامپیوتر و مصاحبه تخصصی) را برای امضای قرارداد به صورت مدت‌معین طی می‌کنند.
 
واجدان شرایط در صورت طی موفقیت‌آمیز مراحل یادشده، بر اساس اعلام نیاز شرکت‌ها در سمت‌های بلاتصدی به عنوان کارمند قرارداد مدت‌معین به‌کارگیری خواهند شد و چنانچه نمره کافی در بخش زبان انگلیسی را به دست نیاورده باشند، در صورت دارا بودن دیگر شرایط، پس از امضای قرارداد مدت معین، فرصت یک‌ساله برای ارائه مدرک معتبر زبان را خواهند داشت.
 
به دنبال بررسی نتایج به دست آمده ازسوی شرکت‌کنندگان آزمون آنلاین، آن دسته از کارکنان قراردادی مدت موقت شاغل در مشاغل اصلی - تخصصی که حد نصاب نمره آزمون را به دست آورده‌اند، واجد شرایط افزایش زمان قرارداد به صورت قرارداد مدت‌موقت سه و پنج ساله خواهند بود. قرارداد این دسته از کارکنان (با توجه به نتایج آزمون آنلاین)، پس از ارائه گواهینامه معتبر کامپیوتر (و در صورت وجود زمان تا سن قانونی بازنشستگی)، به سه و پنج سال افزایش می‌یابد.
 
تلاش برگزارکنندگان آزمون، ارزیابی دقیق برای جلوگیری از تضییع حق همکاران بوده است و کارکنان قراردادی مدت موقت می‌توانند طی چند روز آینده، از طریق شماره شناسایی و کد رهگیری خود نتایج آزمون و استعلام وضع خویش را چک کنند.
 
 
https://naftonline.ir/news/23086/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
حجت
واقعا تضییع حق براتون مهمه؟ چند نفر در یه اتاق باهم سوالاتشون مشترک بوده و زبان رو هم استاد تافل براشون جواب داد و بقیه آزمونا رو هم مثل هم زدن فقط یه نفر از اونا قبول شدن بعدش میگن حق.تورو خدا از عدالت حرف نزنید که همه چیزو بردین زیر سوال.واقعا از زندگی در ایران خسته شدم همه چیزش پارتی و پارتی بازیه بعدش میگن حق؟؟!
feedback
Netherlands
حسن دلجوان انوری
سلام من بازنشسته شرکت نفت هستم پسرم با فوق لسانس در شرکت نفت با پیمانکار سه سال تمام کار میکند آیا میشود بقرارداد خود شرکت نفت در آید .