تاریخ انتشارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹
نفت آنلاین با توجه به سوالات مخاطبین در خصوص حضور داوطلبانه نیروهای مسلح در جبهه بر اساس یک تبصره قانونی به سوالات آنها پاسخ داد.
تبدیل وضعیت ایثارگران | نفت آنلاین
تبدیل وضعیت ایثارگران | نفت آنلاین
سوال جمعی از فرزندان پرسنل نیروهای مسلح شاغل در صنعت نفت از نفت‌آنلاین:

آیا حضور پدران ما در جبهه بر اساس قانون داوطلبانه محسوب خواهد شد؟

پاسخ :بموجب ماده ۳ آیین‌نامه اجرایی تعیین فوق العاده ایثارگری نشان‌ها و خدمات اداری در مناطق جنگ‌زده (موضوع بند ۲ ماده ۶۸ قانون ؛ مصوب سال ۱۳۸۶) سه چهارم خدمت کارکنان نیروهای مسلح در مناطق جنگی دفاع مقدس جز خدمت داوطلبانه محسوب می‌گردد؛ به همین جهت در صورت داشتن حداقل میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه (۶ ماه) ، مشکلی جهت تبدیل وضعیت فرزندان آنان وجود ندارد.
https://naftonline.ir/news/22962/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما