تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
کارکنان رسمی نفت با توجه به فصل اختصاص بودجه ۱۴۰۰ با ارسال یادداشتی به نفت آنلاین خواسته هایی که از وزارت نفت انتظار برآورده شدن در سال آینده را دارند بیان کردند.
انتظارات کارکنان رسمی نفت از وزارت نفت در سال آینده | نفت آنلاین
انتظارات کارکنان رسمی نفت از وزارت نفت در سال آینده | نفت آنلاین
به گزارش خبرنگار نفت آنلاین ، متن یادداشت ارسالی به شرح ذیل می باشد:

با عرض سلام خدمت دست اندرکاران رسانه خبری  نفت آنلاین

با توجه به آنکه در فصل اختصاص بودجه ۱۴۰۰ قرار داریم و قرار است در خصوص بودجه وزارت نفت نیز تصمیم گیری شود ، لیست خواسته های کارکنان رسمی نفت از وزارت نفت در سال پایانی دولت تدبیر و امید به شرح ذیل می باشد:

انتظارات کارکنان رسمی در سال ۱۴۰۰ از وزیر محترم نفت (با توجه به فصل اختصاص بودجه )
 
۱- تکمیل ماده ۱۰ کارکنان.

با توجه به اجرا ناقص این ماده در سال ۹۹ کارکنان رسمی انتظار تکمیل این قانون درسال ۱۴۰۰ را دارند.
 
۲-اعمال شایستگی کارکنان در ابتدای سال ۱۴۰۰.

معمولا با گذشت چند ماه از سال شایستگی کارکنان پرداخت میشود در صورتی که تاریخ اجرا آن در ابتدا سال میباشد.
 
۳-رفع محدودیت تعدیل مدرک کارکنان .

قانون تعدیل مدرک نفت با اینکه تا سال ۹۷ ممنوعیتی نداشت و عامل انگیزش و پرورش نیروهای متخصص بود ولی متاسفانه با بخشنامه وزارت با چالش همراه شده است.در این بخشنامه بندی با عنوان عطف به ماسبق وجود دارد که درخواست میشود این بند از بخشنامه وزارت حذف گردد و تعدیل مدرک کارکنان در بخشهای عملیاتی آزاد گردد .
 
۴-افزایش بی سابقه مالیات کارکنان نفت .

متاسفانه افزایش بی سابقه مالیات در سال جاری باعث شده که بسیاری از افزایشات کارکنان در سال جدید در برابر افزایش مالیات کسر شده خنثی شود و این موضوع باعث گله مندی کارکنان در سراسر کشور شده است.
 
۵-افزایش مبلغ نفت کارت ها.

در سال ۹۹ با اجرا ماده ۱۰ مبلغ نفت کارتها کسر گردید که در سال ۱۴۰۰ کارکنان انتظار بازگشت به مبلغ قبل و افزایش سالیانه آن را دارند.
 
۶-اجرای کامل بخشنامه مناطق جنگی .

در این بخشنامه ۲۵ درصد پایه حقوق و یک پایه تشویقی به شرط سکونت کارکنان در مناطق مشروح در بخشنامه داده میشود.ولی هیچ کدام از بندهای آن اجرایی نشده است.
 
۷-اجرا بخشنامه های حوزه ورزش کارکنان که قبل از کرونا و در شرایط کرونا با محدودیت روبرو شده اند. شامل برگزاری المپیاد ورزشی و مسابقات ورزشی و.....
 
۸-افزایش مبلغ وامهای وزارت نفت با توجه به تورم سالیانه.
 
۹-افزایش تعرفه پرداختی وزارت در استفاده از امکانات درمانی آزاد( دندانپزشکی و......) با توجه به رشد قیمت خدمات درمانی آزاد.
 
شایان ذکر است اکثر موارد ذکر شده بدلیل عدم اختصاص بودجه در سال ۹۹ اجرایی نشده است که انتظار میرود در سال ۱۴۰۰ بصورت کامل اجرا شود. در پایان از رسانه خبری نفت آنلاین بابت حمایت از کارکنان رسمی صنعت نفت تقدیر و تشکر می نماییم. / از طرف جمعی از کارکنان رسمی وزارت نفت
https://naftonline.ir/news/22255/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
آرش براتی
این چه حرفی است که رسانه شما میزند؟ انتظار 1400!! وظیفه شون هست الان انجام بدن و نه حتی سال آتی. چرا انتظار از سال بعد و دولت بعد و تغییر کابینه و غیره. کسی که مسئولیت قبول می کند تا آخرین روز مسئول بهود کردن هست. از طرف ما برای سال آتی انتظاری مطرح نکنید. انتظار از الان هست.
feedback
Iran, Islamic Republic of
محمد
بند عطف به ماسبق بخشنامه تعدیل مدرک بی انصافی محض هست .اقای زنگنه اگر میخای خدا از شما راضی‌باشه بیا واین بند عطف به ماسبق رو حذف کن .از لحاظ شرعی هم بخشنامه ات توسط دو تن از مراجع تقلید خلاف شرع شناخته شده
خدا رو خوش نمیاد اینقدر به کارمندا ظلم کنی و حق خانواده ادمهای بدبختی که دربدر کوه و دشت و بیابون و دریا با یه حقوق ناچیز هستن خراب کنی
بیا و این دم اخری جبران کن .بخدا کارت ظلم فاحش هست
feedback
Iran, Islamic Republic of
علیرضا
برادر ارجمند
وزیری که این همه سال به کارمندا ظلم کرده خلاف شرع سرش نمیشه .فقط میخاد بر خلاف قانون حرف خودش رو به کرسی بنشونه
feedback
Iran, Islamic Republic of
محمد
با عرض سلام
خواهشمندیم نسبت به حادثه دیده های ناشی از کار امتیازی مثل عدم پرداخت مالیات یا بخشودگی بخشی از آن و یا تعدیل مدرک بار دوم و دیگر امتیاتی درنظر گرفته شود زیرا این قشر هم مانند جانبازان محترم جانشان و سلامتیشان را مادام العمر در جهت اعتلای میهن جمهوری اسلامی ازدست داده اند .
feedback
Iran, Islamic Republic of
میثم ممبینی
سلام خدمت ادمین محترم
درخواست انتشار اجرای درست ماده 112
حق منطقه مرزی کارکنان رسمی نفت 25 درصد پایه حقوق مانند بقیه وزارت خانه ها
ممنونم از همکاری شما
feedback
Iran, Islamic Republic of
فرهاد
باسلام. این عدم تعدیل دوباره مدرک ظلم بزرگی بود که در حق کارکنان شد بخصوص آنهایی که قبل از 97 مدرک گرفتند. فوق دیپلم هم شد مدرک؟ کارشناسی ما بخاطر این قانون مسخره تعدیل نشد. ای لعنت بر مسبب ان
feedback
United States
محمد
با سلام کارمند شرکتی که از ۱۵ تا ۳۴ میلیون حتی بیشتر تو این شرایط تحریم و کرونا که کار خیلی کم است چرا باید بناله تا هر چی میشه یه عکس نفری نفت سیاه میریزند روش برای دفاع از خودشون حقوق کارکنان نفت بسیار بالاست نه پول کرایه میدن وونه پول اب و برق و گاز اینقدر مظلوم نمایی نکنید
feedback
Iran, Islamic Republic of
امین
با عرض سلام و خسته نباشید
همه از مشکلات گفتند ولی اشاره ای به انتقالی کارکنان نشد
ما چه گناهی کردیم که شرکت از دولتی به خصوصی تبدیل شده چرا ما باید تو جزیره ای دور افتاده فریز بشیم
خواهشا تا میتوانید به گوش مسولین برسونید
ظلم و تبعیض تا کی