تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
مهندس فرشید ممبینی مدیر منابع انسانی NIDC خبر داد:

برگزاری دوره های آموزشی آنلاین در ملی حفاری

مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران از برگزاری 6008 نفر/ساعت دوره های آموزشی مجازی در نیمه نخست امسال از سوی آموزش و تجهیز نیروی انسانی این مدیریت برای کارکنان شرکت خبر داد.
مهندس فرشید ممبینی | مدیر منابع انسانی شکت ملی حفاری ایران
مهندس فرشید ممبینی | مدیر منابع انسانی شکت ملی حفاری ایران
به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس فرشید ممبینی گفت: با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع ویرس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی، به لحاظ جلوگیری از ایجاد وقفه در آموزش، این دوره ها به صورت مجاری و با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه و وب برگزار شد. 

وی افزود:  این دوره ها شامل مدیریت زمان، کار تیمی، مدیریت استرس، اصول و فنون مذاکره، مدیریت رفتار سازمانی، آیین نگارش و مکاتبات اداری، مدیریت و ارزیابی مدیریت ریسک است که در قالب 486 نفر / دوره برگزار و مورد استقبال همکاران قرار گرفت. 

ممبینی با بیان اینکه اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی هم اکنون در حال ایجاد و ارتقاء زیر ساخت های کاربردی جهت برگزاری دوره های آموزشی آنلاین با استفاده از سیستم (LMS) است، اظهار کرد: همچنین تشکیل دوره های داده کاوی در صنعت نفت و گاز و نرم افزار لندمارک در مرحله تصویب خواهی و مدیریت کارکنان عملیات چاه (WOCRM) در مرحله محتوا سازی مجازی می باشد.
https://naftonline.ir/news/21845/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما