تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳
اجرای جدول حقوق بدو استخدام و دوره کارآموزی کارمندان صنعت نفت از سوی وزیر نفت به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ابلاغ شد.
کارکنان رسمی نفت | نفت آنلاین
کارکنان رسمی نفت | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ؛ در ابلاغیه بیژن زنگنه آمده است:

«براساس مصوبه مورخ ۹۹.۵.۷ شورای حقوق و دستمزد و در اجرای بند (۲) ماده (۱۸) آیین‌نامه نظام‌های اداری و استخدامی کارمندان رسمی/ پیمانی صنعت نفت و جدول حقوق بدو استخدام و دوره کارآموزی منضم به آیین‌نامه مذکور، موارد زیر در خصوص نحوه اجرا از تاریخ ۹۹.۶.۱ برای کارمندان مشمول آیین‌نامه نظام‌های اداری و استخدامی صنعت نفت ابلاغ می‌شود.

۱.حقوق پایه بدو استخدام کارمندان رسمی/پیمانی استخدامی از ۹۳.۱.۱ به بعد، به میزان مابه‌التفاوت جدول مجری و جدول پیوست آیین‌نامه (به‌روز شده تا سال ۹۹) تعدیل می‌گردد.

۲.به منظور حفظ تعادل نظام پرداخت و برقراری هم‌ترازی حقوق کارمندان رسمی/ پیمانی بر اساس مجوز مورخ ۹۹.۵.۷ شورای حقوق و دستمزد، حقوق پایه سایر کارمندان که در تاریخ ۹۹.۶.۱ شاغل هستند، به میزان پنج میلیون (۵۰۰۰۰۰۰) ریال افزایش می‌یابد.

نظر به اینکه در مصوبه شورای حقوق و دستمزد، تامین اعتبار تعدیل مشمولین بند (۲) فوق صرفا در سقف و از محل سایر پرداخت‌های پرسنلی مجاز اعلام شده، لازم است برای سال ۹۹، اعتبار مورد نیاز برای اجرای بند ۲ از محل حذف اقلام نفت‌کارت (به جز کمک هزینه غذا) و کاهش ۹۰ درصد حق‌الزحمه بهره‌وری تامین شود».

 
https://www.naftonline.ir/news/21605/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
چه فایده از نفت کارت و پاداشها کسر کردین گذاشتین رو پایه
feedback
United States
سید مهدی رضوی
با این کاهش نفت کارت و کاهش پاداش عملا حقوق اکثر کارکنان کمتر خواهد شد با این ترفند وزیر همیشه دشمن نیروی رسمی
feedback
United States
بسیار دیر اما بازهم اجرای این بخشنامه در این دوره با این فشار مالی کار بسیار شایسته و بایسته ای هستش و واقعا از تمام دست اندرکاران این بخشنامه باید تشکر کرد اماامید پرسنل به این هستش که با گشایش اقتصادی در آینده نزدیک کسورات ایجاد شده در نفت کارت( و بقول همکاران عزیز بانو کارت چون غالبا دست همسران هستش) و اضافه کاریها دوباره جبران بشه وگرنه شاید اجرای این بخشنامه با این وضعیت کمک خاصی به وضعیت معیشتی پرسنل نکنه!
یاحق پیروزی و سلامت همه همکاران آرزوی ماست
feedback
Iran, Islamic Republic of
سهیل
شما متوجه شدی قرار چ اتفاقی بیفته؟ برو حساب کتاب کن.عزیز.با ای طرح حقوقت کم میشه بنده خدا.کجای کاری
feedback
Iran, Islamic Republic of
ن.ش
آقای وزیر بیژن زنگنه قابل تامل زیاد است\\》》》》》》》》》》》》》》
تنها چیزی که پنجاه در صد نفتی و گازیرا بیچاره کرده اضافه حقو قهای کمر شکن در آیتمی جدا در فیش حقوق کارکنان است که از همه امکانات هم استفاده میکنند و به نوعی رو زیادها و پروهای شرکتند۱۰۰ تا ۱۲۰ ببالا ساعتی ۵۰ هزارتومان ببالا در عوض چکار میکنند ؟ساعتی خوش را خانه آرمیدند و میاید برود نون و خیار بخردندساعت هم میزند و راحت سه برابر یک کارگر فقط اضافه کار پنهانی میگیرد .
درد اگر درد من و ناله اگر ناله توست البته چیزی که بجای نرسدفریاد است فریاد است و انسان ضعیف .....هرچند به درد تلخ است برا بعضی زیاد اما به بعضی زیاد بعضی مذاق خیلی خوش نیاید .
feedback
Iran, Islamic Republic of
مهدی
من استخدام بعد از 93 هستم اما چون قبلا سربازی توی شرکت نفت بودم و کدپرسنلی من مال قبل از سال 93 هست، همون مبلغ ثابت 500000 تومان برام لحاظ شده، نه جدول بدواستخدام ماده 10
feedback
Iran, Islamic Republic of
احمد
سلام
آیا این پانصد تومان به بازنشسته سال ۹۹ هم تعلق می‌گیرد چون مربوط به سال ۹۳ می‌باشد یا قبل از ۹۳
feedback
Iran, Islamic Republic of
قراردادی مدت معین
موضوع قراردادی مدت معین جرم قراردادی بودن مدت معین و مدت موقت موضوع اعمال ماده ده
خدا لعنت کند ظالمین را نیروهای قرارداد مدت معین مدت موقت بیشترین تعداد وزارت نفت هستن بعد از اعمال ماده ده علارغم دستور سازمان برنامه و بودجه کنار زده شدن شما که رسانه هستی حق نفرات قراردادی رو چرا پیگیری نمیکنی شماا از خدا بترسید
feedback
Iran, Islamic Republic of
محمد رضا
خدمت کاخ نشینان صنعت نفت اولا این پانصد تومان چه دردی برای من که پایه ام یک میلیون و نهصد بوده دارد استخدامی سال ۹۰ دوم اینکه شما که میگید ارزشیابی بین ده تا دوازده شده آیا در شرکت نفت چیزی بنام شایسته سالاری هست که من مطمّن بشم که کار درست و شایسته ای انجام بدم و در پایان سال شایستگی من رو A میدن شایستگی در نفت و گاز یعنی رابطه و پارتی داشته باشی سوم اینکه این پانصد تومان برای کسانی خوب شده که پایه هایشان سه میلیون چهار میلیون و پنج میلیون ه
الله برکت الله