تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳
معاون وزیر نفت در امور توسعه مدیریت و منابع انسانی گفت: در دستورعملی که در شورای اداری، استخدامی صنعت نفت مصوب شد، مزایای نفت‌کارت را به کارکنان پیمانکاری تسری دادیم و شرکت‌ها در حال انجام سازوکار و محاسبه بار مالی هستند تا این بار مالی در همه قراردادها لحاظ شود.
مهدی علی مددی | معاون وزیر نفت
مهدی علی مددی | معاون وزیر نفت
به گزارش نفت آنلاین،  مهدی علی‌مددی با اشاره به اینکه مزایای جانبی و انگیزشی برای کارکنان صنعت نفت در دولت مردمی سیزدهم در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: تسری این نگاه به همه کارکنان جدا از نوع قرارداد استخدامی در دستور کار است.
 
وی ادامه داد: بعضی از قراردادهای تأمین منابع انسانی در بخش پیمانکاری در بعضی شرکت‌های تابع وزارت نفت رو به اتمام است و مبلغ این قراردادها اجازه پرداخت نفت‌کارت را نمی‌دهد، از این رو این شرکت‌ها با امضای قرارداد جدید به افرادی که قراردادشان تازه است، نفت‌کارت را پرداخت می‌کنند و تأمین اعتبار این کارت به تاریخ جدید قرارداد بستگی دارد.
 
لازم به ذکر است مردادماه امسال دستور پرداخت مبالغ نفت کارت به کارکنان پیمانکاری صنعت نفت رسماً از سوی معاون وزیر نفت در امور توسعه مدیریت و منابع انسانی صادر شد.
 
 با تلاش‌ها و پیگیری‌های مجموعه توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت نفت در آینده‌ای نزدیک به کارکنان پیمانکاری (ارکان ثالث) شاغل در چهار شرکت اصلی وزارت نفت مثل دیگر کارکنان نفت‌کار تعلق می‌گیرد و می‌توانند از این امتیاز برخوردار شوند. اختصاص نفت کارت به همه کارکنان وزارت نفت در شورای مدیران چهار شرکت اصلی و سازمان اداری و استخدامی به تصویب رسیده است.
https://naftonline.ir/news/29061/
منبع : وزارت نفت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
حسن
دمت گرم انشاالله منتظریم
feedback
United Arab Emirates
آخر به این نیروهای پیمانکاری نفت کارت میدان یا نه .خواهشن تاریخ دقیقش رو بگید
feedback
United States
مسلم مهرابی کوهی
آیا به رانندگان خودروهای استيجاري شاغل در مجتمع گاز تعلق میگیرد
feedback
Iran, Islamic Republic of
علی
سلام،آقای علی مددی چطور نوع قرارداد نیروی پیمانکاری اجازه پرداخت نفت کارت رو نمیدهد و باید در پیمان جدید لحاظ شود و طبق گفته شما معوقه هم ندارد اما به پرسنل رسمی و قراردادی نفت هر زمان که اراده بکنید نفت کارت و معوقه و مالیات معوقه و صدها ....پرداخت می کنید واقعا شما و امثال شماها روی هر چی آدم ?????کردید متاسفیم که توی یک مملکتی زندگی میکنیم که سرشار از نعمت و فراوانی ست اما عدالت و ثروت باید توسط امثال علی مددی تقسیم شود.
feedback
Iran, Islamic Republic of
دامیار
ما به کارگران پالایشگاه کرمانشاه نفت کارت نمی دهیم زیرا این شرکت خصوصی است
0