تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲
سقف مبلغ کسور ماهانه طرح پس‌انداز مسکن برای بازنشستگان همانند شاغلان ۵۰۰ هزار تومان لحاظ شد.
طرح پس‌انداز مسکن کارکنان و بازنشستگان نفت | نفت آنلاین
طرح پس‌انداز مسکن کارکنان و بازنشستگان نفت | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین،  بر این‌ اساس، بازنشستگان ارجمندی که کسور ماهانه بیش از ۵۰۰ هزار تومان را در این طرح انتخاب کرده بودند مبالغ مابه‌التفاوت کسور آنها از ابتدای عضویت در طرح به انضمام سود آن با واریزی مستمری مردادماه بازگشت داده شد.
 
 شایان‌ذکر است، طرح پس‌انداز مسکن بر اساس چارچوب کلی و اولیه برقرار است؛ اما به دلیل اینکه کارفرمایان تکالیف مالی کسور بیش از ۵۰۰ هزار تومان را نپذیرفته‌اند، افرادی که کسور بیش از ۵۰۰ هزار تومان را انتخاب کرده بودند در واریزی مردادماه خود شاهد بازگشت مازاد آن به انضمام سود متعلقه خواهند بود.
 
تغییرات مورد اشاره برای بازنشستگان ارجمند مانند شاغلان گرامی است و طرح پس‌انداز مسکن همچنان با کسور ۵۰۰ هزارتومانی برای مشارکت‌کنندگان برقرار است.
 
بازگشت مبالغ طرح پس‌انداز مسکن صرفاً برای افرادی انجام شده است که نخست در این طرح مشارکت کرده‌اند و دوم اینکه کسور بیش از ۵۰۰ هزارتومانی را انتخاب کرده بودند.
https://naftonline.ir/news/28845/
منبع : صندوق بازنشستگی نفت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
خدر رئیسی
باسلام خدمت جنابعالی بنده حقیر از شما یک سؤال دارم علت یا دلیل اینکه تکرار کردید کارفرمایان نمی پذیرد چرا اتفاق افتاده است چرا هدف از این جمله چیست خواهشمندم درست توضیح دهید ( این جا یک مطلب است))) @@والاه ملت ایران آنی که فکر می کنید)
0