تاریخ انتشاريکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹
مجلس در مکاتبه ای با سازمان اداری و استخدامی کشور خواستار اجرای حکم دیوان عدالت اداری در خصوص عیدی کارکنان قراردادی شد .
پرسنل قراردادی نفت | نفت آنلاین
پرسنل قراردادی نفت | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ، صباغیان نماینده مجلس در مکاتبه ای با سازمان اداری و استخدامی کشور خواستار اجرای حکم دیوان عدالت اداری در خصوص عیدی کارکنان قراردادی شد .
 
 پس از مکاتبه این نماینده با سازمان اداری و استخدامی کشور این سازمان نامه را جهت بررسی نهایی به معاونت توسعه منابع انسانی نفت ارجاع داد.
 
لازم به ذکر است بر اساس حکم هیات عمومی دیوان عدالت اداری با شماره دادنامه ۱۴۰۱۰۹۹۷۰۹۰۵۸۱۰۰۰۴ و در راستای اجرای ماده ۹۱ قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان، با استناد به ماده واحده قانون تعیین عیدی و پاداش پایان سال کارکنان تابع قانون کار مصوب ۷۰/۱۲/۶ کلیه کارفرمایان (دولتی-خصوصی) مکلفند معادل شصت روز دستمزد، بعنوان عیدی و پاداش پایان سال به کارکنان تابع قانون کار پرداخت نماید.
 
https://naftonline.ir/news/26940/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
حسن
سلام بزارین اول تکلیف قراردادی ها مشخص بشه هنوز نامه ایثارگری نیومده وخیلی ها هم که اومده باهاشون کاری میکنن که جرات نمیکنن جلو بیان ماکه هنوز منتظریم
feedback
Iran, Islamic Republic of
حسام
لطفا به داد قراردادی ها برسید ، ۱۱ساله داره ظلم‌ میشه بهشون و همش وعده وعید، به داد ۱۶۵۰ قراردادی هایی که در آزمون تبدیل وضعیت قبول شدند برسید که بعد از گذشت بیش از دو سال بلاتکلیفند.
تازه ترين نظرات
0