تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳
توضیحاتی در خصوص وام مسکن+بازنشستگان کد ۲۳+متناسب سازی حقوق و....

برنامه صندوق بازنشستگی نفت برای اشتغال فرزندان بازنشستگان نفت چیست؟

رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی توضیحاتی را در خصوص اقدامات انجام شده در این صندوق ارائه داد.
عبدالحسین بیات | صندوق بازنشستگی نفت | نفت آنلاین
عبدالحسین بیات | صندوق بازنشستگی نفت | نفت آنلاین
بیات رئیس هیئت‌ رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت :به‌دنبال مطالبه بازنشستگان برای انجام متناسب‌سازی مستمری و مقرری سال ۱۴۰۰ جدول‌های ادوار گذشته به مراجع ذی‌صلاح ارائه شده و برای تحقق این امر در حال پیگیری هستیم.
 
در برخی از دوره‌های پیشین در صنعت نفت جذب نیروی انسانی رسمی انجام نشده است و این به‌معنای کاهش منابع صندوق‌ها از محل کسور کارمندان شاغل است.
 
در ماه‌های گذشته موضوع ۵ ماه متناسب‌سازی سال ۹۹ پیگیری و واریز شد و پرداخت انواع وام مسکن نیز به صندوق‌ها بازگشت. 
 
نشست‌هایی با معاون منابع انسانی وزارت نفت برگزار و از آنها درخواست شده است در ارتباط با کارفرمایان بازنشستگان کد ۲۳، تمهیداتی اندیشیده شود این موضوع و سایر حمایت‌های ممکن از این گروه از همکاران از این طریق در حال پیگیری است.
 
روشن است که صنعت نفت یا صندوق‌ها قادر نیستند برای اشتغال فرزندان حدود ۷۰ هزار بازنشسته متقاضی اقدام فراگیری انجام دهد، اما می‌تواند برابر مقررات هنگامی که فراخوان دارد به فرزندان بازنشسته مساعدت‌هایی شود که چنین خواهد کرد، البته در مناطقی که طرح‌های سرمایه‌گذاری هست قوانین‌ بومی‌گزینی نیز حاکم است.
 
◀️نظرتون را در خصوص موارد ذکر شده بنویسید؟ در خصوص وام مسکن آیا در چند ماه گذشته کسی موفق به دریافت وام شد یا خیر؟ آیا بازنشستگان محترم صنعت نفت از خدمات ارائه شده توسط صندوق در ۶ ماه گذشته راضی بودند؟ نظرات خود را بصورت منطقی در لینک زیر بنویسید:
https://naftonline.ir/news/26577/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
یونسعلی
سلام از تلاشهای جناب اقای بیات وهمکارانشان ذر صندوقهای بازنشنگی تشکر میکنم بعنوان یک بازنشته ورزمنده یونسعلی حسنعلی پور
feedback
Iran, Islamic Republic of
علیر ضا
سلام بنده باز نشسته هستم ۳۰ سال پیش ۴ملیون وام مسکن گرفتم آنهم سوری بود حال با فرزندان بیشتر نه خانه دارم مستا جر م چکار کنم را هنما بی کنید ممنونم
feedback
Iran, Islamic Republic of
علیر ضا حیدری
با سلام خدمت ریس محترم باز نشستگاه جنا ب آقای بیات یکی از بهترین مسعو ل نفتی هستند خدا خیر شأن بده
feedback
Iran, Islamic Republic of
محمد
دوربرمهندس بیات
feedback
Iran, Islamic Republic of
سعید باقری
باسلام وخسته نباشید حضور شما مسولین زحمت کش بنده در سال 97 یک واحد آپارتمان خریداری کردم تا آمدیم وام مسکن شرکت دریافت کنم دستور لغوش دادن اون زمان پنجاه میلیون بود تا چندسال هم که پرداخت نمیشد بعداز آزاد سازی و پرداخت هم اول گفتن باید از تاریخ خرید یک سال بیشتر نگذشته باشد که بازم من نتونستم وام بگیرم تازه گیها شنیدم شده 26ماه نباید از خرید واحد. گذشته باشد درصورتیکه دستور عملهای صندوق یا وازارت نفت باعث دریافت نکردن وام مسکن بنده شده درضمن بند 35سال در شرایط سخت دریا بازنشسته شدم همین قوانین و در جاهای رابطه جای ضابطه گرفته اعمال میشد که باعث شده من تا باحال موفق به دریافت وام مسکن نشدم
feedback
Iran, Islamic Republic of
رجبعلی
باسلام چرا کسانی که کارت ایثارگری دارند چرا نباید یکی از فرزندش در شرکت نفت کار کند .
تازه ترين نظرات
0