تاریخ انتشارسه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
پالایشگاه کرمانشاه سبد کالایی ویژه ماه مبارک رمضان در بین پرسنل خود توزیع کرد.
شرکت پالایش نفت کرمانشاه | نفت آنلاین
شرکت پالایش نفت کرمانشاه | نفت آنلاین
به گزارش  نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه، با تصویب هیات مدیره شرکت، سبد کالا ویژه ماه مبارک رمضان میان کلیه پرسنل شرکت شامل؛ رسمی و قراردادی توزیع شد.
 
در قالب این سبد کالا یک کیسه برنج 10 کیلویی مرغوب ایرانی و 15 کیلوگرم مرغ همراه با پک محصولات لبنی شامل؛ روغن حیوانی، ماست، دوغ و پنیر میان کلیه پرسنل توزیع شد.
 
همچنین در نوروز امسال نیز در قالب سبد کالای ویژه نوروز، یک کیلوگرم پسته مرغوب، یک کیلوگرم مغز بادام، نیم کیلو تخمه کدو، نیم کیلو تخمه ژاپنی، یک بسته نان برنجی، یک بسته کاک، و یک بسته نان شکری مرغوب میان کلیه پرسنل شرکت توزیع گردید.
 
همچنین به مناسبت نیمه شعبان نیز کارت هدیه یک میلیون ریالی میان کلیه پرسنل رسمی و قراردادی شرکت توزیع شد.
 
در خاتمه جا دارد بعنوان روابط عمومی شرکت و به نمایندگی از عموم پرسنل رسمی و قراردادی از هیات مدیره محترم پالایشگاه کرمانشاه تقدیر و تشکر ویژه ای به جهت حمایتهای بی دریغ شان از پرسنل داشته باشیم.

نفت آنلاین : امیدواریم روزی اقدام خوب و قابل تقدیر این پالایشگاه سرلوحه سایر پالایشگاه ها و شرکت های نفتی در کشور قرار گرفته و از این طریق شرکت‌ها بتوانند در این شرایط سخت معیشتی کمک حال کوچکی برای کارکنان پرتلاش صنعت نفت در سراسر کشور باشند.
 
https://naftonline.ir/news/23696/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
رسول
پارسال هم پالایشگاه آبادان به پرسنل ش کارت عابر بانک داد به مبلغ چهل هزار تومن
جا داره از اونا هم تقدیر بشه😂
feedback
Iran, Islamic Republic of
حفاری که‌گدا شده هیچی به پرسنلش نمیده مادر نفت هست و هیچ