تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
با توجه به الزامات نظام مدیریت دارایی های فیزیکی و اهمیت استمرار تولید و حفاظت از محیط زیست، تعمیرات اساسی ردیف ۲ نفت و گاز منطقه دارخوین در شرکت نفت و گاز اروندان انجام پذیرفت.
شرکت نفت و گاز اروندان | نفت آنلاین
شرکت نفت و گاز اروندان | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مدیرمنطقه عملیاتی دارخوین این شرکت اظهار داشت: ردیف 2 نفت و گاز منطقه نفتی دارخوین پس از اخذ مجوزهای لازم، تولید از این ردیف متوقف گردید و پس ازتعمیرات کامل و اساسی این تجهیزات مجدداً در مدار تولید و بهره برداری قرار گرفت.
 
مهندس شهرام اردیان افزود: ردیف 2 نفت و گاز واحد بهره برداری دارخوین، با رعایت کامل پروتکل  های بهداشتی، از مدار تولید خارج و پس از انجام  تعمیرات اساسی انجام شده این  تجهیزات با صرف بیش از چهل هزار(40/000) نفر- ساعت کار و تلاش شبانه روزی همکاران در بخش عملیات  مجدداً در مدار تولید قرار گرفت.

وی افزود: مهمترین هدف این فعالیتها و تعمیرات، استمرار تولید و بهبود عملکرد تجهیزات فرآیندی است که شامل  سرویس  و کالیبراسیون كليه شيرهاي كنترلي دستي، ادوات ابزار دقيقي، شيرهاي ايمني، ترميم نقاط آسيب ديده مخازن نمك زدايي آب هاي زايد، تعويض تيوب هاي مبدل حرارتي و همچنين شستشو و تميزكاري ظروف تفكيك گر می باشد.
 
 
https://naftonline.ir/news/22365/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما