تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱
صحبت های جدید حاجی بابایی در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران:

دولت مکلف به تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز آنهاست

حاجی بابایی رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه آبان ماه مجلس که به تایید شورای نگهبان رسیده، گفت: براساس این قانون دولت مکلف به تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز آنها که شاغل در دستگاه‌های دولتی هستند شده است.
تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز آنها | نفت آنلاین
تبدیل وضعیت ایثارگران و خانواده معزز آنها | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ، حمیدرضا حاجی بابایی با اظهار تاسف از اینکه برخی قانون مجلس را تفسیر به رای می‌کنند، گفت: متاسفانه شنیده می‌شود که کسانی به دنبال تضییع حقوق ایثارگران هستند و با تفسیر برای مصوبه مجلس را محدود می‌کنند.

وی افزود: براساس مصوبه مجلس، ایثارگران شاغلی که تا ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ به صورت شرکتی، قرارداد کار معین وپیمانی در دستگاههای دولتی اشتغال داشته‌اند، در گروه‌های زیر مشمول قانون استخدام ایثارگران هستند. آن دسته از ایثارگران که در حال حاضر بصورت شرکتی، قرارداد کار معین و  پیمانی در دستگاه های دولتی اشتغال دارند، مشمول قانون استخدام ایثارگران هستند.

حاجی‌بابایی تصریح کرد: خانواده های شهدا، اعم از فرزند، همسر، خواهر  وبرادر شهید، جانبازان و فرزندان آنها، با هر درصدی که جانبازی به آنها تعلق گرفته، رزمندگان و فرزندان رزمندگانی که حداقل ۶ ماه سابقه حضور در میدان‌های دفاع مقدس را دارند، آزادگان و فرزندان آزادگانی که بیش از یک سال سابقه اسارت دارند مشمول این قانون هستند.

وی یادآور شد: در آبان ماه سال جاری استفساریه استخدام ایثارگران به تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان رسیده است و براساس این قانون دولت مکلف به تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه‌های دولتی شده است.
https://naftonline.ir/news/22262/
منبع : پیج اینستاگرام حاجی بابایی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
Rt
پس زنگنه کی ابلاغ میکنه؟؟؟
feedback
Iran, Islamic Republic of
قانون وفهمیدیم ولی باید به کجا مراجعه کرد اینو کمک کنید بهتره تا یه خبرو ده بار بگید
feedback
United Kingdom
میثم
سلام، یعنی واسه مایی که سال ۹۸ جذب شدیم و قبل سال ۹۵ نبودیم اجرا نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😢
feedback
Iran, Islamic Republic of
سید مرتضی
حاج بابایی خدا پدر و مادرت را بیامرزد غیر از اینکه افرادی درستکار چون شما یه کاری برای ما کارگران انجام دهید و گر نه خیلی از این مسولان بی کفایت که یه شبه با پارتی مدیر شدن کاری که خودشان انجام نمی دهند که هیچ تازه سنگ اندازی هم میکنند در پایان از نفت انلاین هم که در این راه زحمت میکشند تا این قانون تمام و کمال به نتیجه برسه تشکر ویژه مینمایم
feedback
Iran, Islamic Republic of
حمید
باسلام و تشکر از تمام کسانی که تلاش برای خانواده های ایثارگر میکنند،،،منظور ازشرکتی یعنی چی؟؟؟میشه این رو برای ماشفاف سازی کنید؟؟؟
من نیروی پیمانکاری در شرکت نفت کار میکنم خواستم بدونم ما شرکتی حساب میشیم؟؟؟و این قانون با مدرک کارت ایثار گری که پدرم شش ماه داره تعلق میگیره؟؟؟ممنون میشم جوابم رو بدید.
feedback
Iran, Islamic Republic of
جعفر
سلام
feedback
Iran, Islamic Republic of
حامد
با سلام
پدر بنده سالهاست که فوت کرده و زمان خدمت سربازی ایشان در منطقه جنگی بوده که شامل 24 ماه بوده و بنده به واسطه همین قانون منطقه جنگی خدمت کرده به عنوان رزمنده بنده کسری خدمت گرفتم. حال با این قانون شامل حال بنده هم میشه.