تاریخ انتشاردوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
مهمترین اخبار کوتاه ایران در زمینه نفت ، گاز و پتروشیمی در بخش زیر قابل مشاهده می باشد.
اخبار کوتاه نفت آنلاین
اخبار کوتاه نفت آنلاین
◀️سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس : درصورت اصلاح بند ۴ طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ درخصوص "تحویل خوراک از جمله نفت خام و میعانات گازی" می‌توان از سرمایه مردمی در بازار سرمایه استفاده کرد.

◀️نخستین نشست فوق‌العاده دولت برای رسیدگی به لایحه بودجه برگزار شد.

◀️پژوهشگاه صنعت نفت فاز نخست مطالعه بهبود/ ازدیاد برداشت میدان رگ سفید را آغاز کرد.

◀️پالایشگاه اصفهان:لغزندگی جاده عامل حادثه اتوبوس پالایشگاه اصفهان بوده است.

◀️طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع با نرخ مصوب در نواحی دماوند، ری و فیروزکوه به‌صورت پایلوت کلید خورد.

◀️آمارهای شرکت دولتی گازپروم روسیه نشان می‌دهد عرضه روزانه گاز روسیه به چین به‌طور بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است.

◀️رویترز:نخست‌وزیر هند اعلام کرد که این کشور قصد دارد در پنج سال و زودتر از آنچه انتظار می‎رفت ظرفیت پالایش نفت خود را دو برابر کند.

◀️عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از قول مسئولین شرکت ملی پالایش و پخش برای رفع مشکلات سوخت رسانی و افزایش حق الزحمه تانکرداران خبر داد.

◀️بسیج اصفهان بیش از ۶۰ هزار لیتر نفت گاز به همراه سایر مشتقات نفتی که به منظور قاچاق به کشورهای همسایه و بصورت غیرقانونی در یک مکان متروکه جمع آوری شده بود کشف و توقیف کرد؛این محموله تحویل شرکت پخش اصفهان شد .

◀️ادعای وزارت خارجه آمریکا: ۷۰ میلیارد دلار به درآمد نفتی ایران خسارت زدیم.

◀️شرکت ملی نفت با صدور اطلاعیه و ارائه توضیحاتی در خصوص دعوی حقوقی خط لوله ایلات - اشکلون، از اصحاب رسانه خواست اکیداً از هرگونه گمانه‌زنی و انتشار خبر و اطلاعات در این زمینه اجتناب کنند.

◀️شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون بمناسبت هفته بسیج، هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی وهزار و ۱۰۰ بسته نوشت‌افزاری به خانوارهای کم برخوردار رامشیر، رامهرمز و بخش غیزانیه اهدا کرد.

◀️آژانس بین‌المللی انرژی:با توجه به کاهش شدید ۸.۸ میلیون بشکه‌ای تقاضای انرژی، چین با پیشی گرفتن از آمریکا تا سال آینده به برترین پالایش‌گر نفت جهان تبدیل شود.
https://naftonline.ir/news/22252/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما