تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
شرکت راینه داران شما را به بازدید از غرفه این شرکت در«شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست» دعوت می کند.
دانلود فیلم شرکت راینه داران نمایشگاه ایران پلاست
“راینه داران”
«حامی ویژه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست»
 
🔹از ۳۰ شهریور تا ۲ مهرماه
🔹از ساعت ۸ الی ۱۵
🔹نمایشگاه بین المللی تهران
🔹سالن ۳۸
 
- تجارت انواع مواد شیمیایی و کاتالیست
- تکوین و پیشبرد پروژه ها
 


“نمايشگاه بين المللي كالاهاي ملل” جهان اولين نمايشگاه جهاني به شكل امروزي بوده است که در سال 1851 ميلادي و در محلي بنام كريستال پالاس در هايد پارك شهر لندن پايتخت انگلستان برپا گرديد، ایران در فضایی به وسعت 92 متر مربع یکی از مشارکت کنندگان در بین حدود  14000 غرفه دار از سراسر جهان در این نمایشگاه بوده است.  

نمایشگاه های بین المللی پلاست که از مهم ترین نمایشگاه ها در حوزه صنعت پتروشیمی هستند، یکی از پربازدید ترین نمایشگاه‌ ها در دنیا می باشند که توجه تعداد زیادی از  علاقه مندان به ویژه متخصصان حوزه پتروشیمی و همچنین نفت را به خود جلب می کند، این  نمایشگاه ها در کشورهای مختلف از جمله آلمان، روسیه، ترکیه و ....  برگزار می شوند. با توجه به اهمیت و توسعه صنعت پتروشیمی در  ایران، نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از جمله مهم‌ترین رویدادهای حوزه پتروشیمی و پلاستیک به شمار  می‌رود که همه ساله در تهران برگزار می شودو همچنین نمایشگاه های پلاست دیگری به صورت محدودتر در برخی دیگر از شهرهای ایران از جمله تبریز، مشهد و ... نیز برگزار می گردد.  

نمایشگاه‌ بین المللی ایران پلاست که با حضور شرکت های مختلف صنایع و کسب و کارهای حوزه پتروشیمی و پلاستیک به صورت سالانه برگزار می شود، فرصتی برای معرفی و توسعه فعالین این حوزه از تولیدکننده و وارد کننده های مواد اولیه و افزودنی ها تا تولیدکنندگان محصول نهایی در این رویداد می باشد. گروه راینه ( راینه داران) به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه تامین مواد شیمیایی اولیه برای شرکت های زنجیره نفت به ویژه شرکت های پتروشیمی در دوره های متعدد این نمایشگاه به عنوان حامی و حامی ویژه حضور موفق و فعالی داشته است.

معرفی اجمالی گروه راینه( راینه داران)

شرکت راینه داران با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در دو زمینه 1- تجارت، تامین  و خرید و فروش مواد شیمیایی و 2- تکوین و پیشبرد پروژه در صنایع  نفت، گاز، پتروشیمی، و معدن  فعال می باشد. همچنین به واسطه شناخت نیاز های اساسی مشتریان در زمینه مواد شیمیایی و تسلط بر فرآیندهای تدارکات در بخش‌های مختلف صنعت، امکان طراحی و تولید مواد شیمیایی خاص (Specialty Chemical) و تأمین انواع مواد شیمیایی عمومی (Commodity Chemical) مورد نیاز در صنایع  را با کیفیت مورد انتظار فرآیندهای تخصصی شرکت های بهره برداری و یا اجرایی دارا می باشد.

این مجموعه ضمن برخورداری از امکانات تولید مواد شیمیایی خاص و طراحی شده در داخل کشور، با پشتیبانی شبکه کارآمد بین المللی، زیر ساخت‌های لازم را جهت تحقق تجارت حرفه‌ای و مطمئن نظیر امکانات لجستیکی، انبار، موجودی دائمی مواد شیمیایی حیاتی، با بهره مندی از روابط موثر خود با تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مواد شیمیایی در داخل و خارج از کشور، امکان خرید و فروش مواد شیمیایی را با رویکرد توسعه و ارتقاء زیرساخت های تکنولوژیک و تداوم حیات صنعتی کشور در شرایط سخت بین المللی و با حفظ منافع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، را دارد.
.
توانمندی ها و تمایزها
 • حضور فعال و پیوسته در تأمین مواد شیمیایی در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
  برند قابل اعتماد در بازار تجارت و تامین مواد شیمیایی
  فعال در صادرات محصولات پتروشیمی به کشور های حوزه خلیج فارس،  CIS، آسیای شرقی
  برقراری روابط پایدار و مستمر با مشتریان و کارفرمایان و رفع چالش ها در تامین مواد شیمیایی
  بهره مندی از سیستم مدیریت کیفیت با رویکرد مشتری گرایانه
  ایجاد شبکه کارآمد و توانمند داخلی و بین المللی جهت تامین بموقع نیاز مشتریان
  ارتباط مؤثر و دائم با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی عالی ملی و بین المللی
  امکانات منحصر بفرد جهت طراحی و تولید مواد شیمیایی خاص
  توانمند درطراحی و اجرای راه حل های مالی
برخی از محصولاتی که در بخش صادرات و تجارت بین المللی توسط شرکت راینه داران شامل محصولات پایین دستی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی قابل تأمین و عرضه میباشند، به شرح ذیل است:
 • ماده شیمیایی استایرن مونومر
  ماده شیمیایی اکریلونیتریل
  ماده شیمیایی بوراکس (Borax)
  دی متیل دی سولفید (DMDS)
  ماده شیمیایی اسید بوریک (Boric Acid)
  پنتان
  ماده شیمیایی اسید سولفوریک (Sulfuric acid)
  دی اتانول آمین (Diethanolamine)
  ماده شیمیایی پرکلرواتیلن C2Cl4 (Perchloroethylene)
  سدیم سیانید (Sodium Cyanide)
  هیدروکلریک اسید (HCl)
  هیدروکسید سدیم (Sodium hydroxide)
  اوره Urea
  کولمانیت Colemanite
  متیلن کلراید
  هیدروژن پراکساید
لیست مواد شیمیایی موجود در انبارهای داخلی و بین المللی گروه راینه و مواد شیمیایی قابل تامین از سورس های معتبر اروپایی در سایت این شرکت موجود می باشد.

پیشبرد و تکوین پروژه
 از آنجا که تولید داخلی مواد و تجهیزات ضروری مورد نیاز صنایع و نیز انتقال و بومی سازی دانش همواره به عنوان یک رویکرد کلان ملی مورد توجه و تاکید بوده است، گروه راینه داران با بیش از 20 سال تجربه سابق موفق و با شناخت کامل زنجیره تامین صنایع مختلف و بهره‌مندی از ظرفیت های داخلی و بین‌المللی خویش و جمعی از نخبگان تراز اول کشور ، در بخش تکوین  و توسعه  پروژه فعال می باشد.
اهم فعالیت های راینه داران در حوزه تکوین و پیشبرد پروژه:
 • شناسایی و تجزیه و تحلیل فرصت های ارزشمند
  انجام مطالعات امکان سنجی
  برنامه های اجرای طرح
  ارزیابی مدل های کسب و کار
  تامین مالی و ارائه راه حل های تامین مالی
  تعیین ساختار پروژه
  اجرای پروژه ها
  تعیین استراتژی برای بازاریابی موثر و توسعه محصول
 
 
 
https://naftonline.ir/video/27197/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
جوادپرند
کارگرساده هستم دنبال کارم
تازه ترين نظرات
0