تاریخ انتشارشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۴
تاکید رهبر انقلاب بر ادامه راه شهید رئیسی؛

پیام رهبر انقلاب به مناسبت انتخابات ریاست‌جمهوریِ چهاردهم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با سپاس‌گزاری از همهٔ نامزدها و فعالان عرصه‌ٔ انتخابات بر استفادهٔ رئیس‌جمهور منتخب از ظرفیت‌های فراوان کشور برای آسایش مردم و پیشرفت کشور، در ادامه‌ٔ راه شهید رئیسی تأکید کردند.
پیام رهبر انقلاب به مناسبت انتخابات ریاست‌جمهوریِ چهاردهم
⬅️به گزارش نفت آنلاین ' متن پیام رهبر انقلاب اسلامی:
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
والحمد لله ربّ العالمین والصلاة والسلام علی سیدنا محمدٍ و آله الطاهرین سیما بقیّة الله روحی فداه. خدای عزیز و رحیم را سپاس که با اراده و توفیق او ملت بزرگ ایران توانست پس از مصیبت سنگین فقدان رئیس‌جمهور شهید، در مدت کوتاه قانونی، صحنه‌ٔ انتخابات ریاست‌جمهوری را سامان دهد و در ۲ جمعه‌ٔ پیاپی، انتخاباتی آزاد و شفاف برگزار کند و از میان چند نامزد، با اکثریت آرا رئیس‌جمهور کشور را برگزیند.
 
مسئولان محترم برگزاری انتخابات، با شتاب لازم و امانت کامل وظائف خود را انجام دادند و مردم عزیز با احساس مسئولیت به میدان آمدند و صحنه‌‌ای گرم و پرشور آفریدند و صندوق‌های انتخاباتی را در ۲ مرحله با بیش از ۵۵ میلیون رأی انباشتند.
 
این حرکت بزرگ در رویارویی با غوغای دست‌سازِ تحریم انتخابات که دشمنان ملت ایران برای القای ناامیدی و بُن‌بست به راه انداخته بودند، کاری درخشان و فراموش‌نشدنی است و همه‌ٔ نامزدهای محترم و همه‌ٔ‌ کسانی که برای پیروزیِ هر یک از آنان هفته‌ها تلاش شبانه‌روزی کردند در افتخار و ثواب آن شریکند.
 
اکنون ملت ایران رئیس‌جمهور خود را انتخاب کرده است. اینجانب با تبریک به ملت و به رئیس‌جمهور منتخب و به همه‌ٔ فعالان این صحنه‌ٔ حساس مخصوصاً جوانان پرشور ستادهای انتخاباتی نامزدها، همگان را به همکاری و نیک‌اندیشی برای پیشرفت و عزت روزافزون کشور توصیه میکنم. شایسته است رفتارهای رقابتیِ دوران انتخابات به هنجارهای رفاقتی تبدیل شود و هرکس در حد توان خود برای آبادانیِ مادی و معنویِ کشور تلاش کند.
 
به جناب آقای دکتر پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب نیز توصیه میکنم با توکل به خداوند رحمان به افق‌های بلند و روشن چشم بدوزند و در ادامه‌ٔ راه شهید رئیسی از ظرفیت‌های فراوان کشور به‌ویژه منابع انسانیِ جوان و انقلابی و مؤمن، برای آسایش مردم و پیشرفت کشور بیشترین بهره را ببرند.
 
بار دیگر جبهه‌ٔ سپاس بر درگاه حضرت حق میگذارم و به حضرت بقیة الله اعظم روحی فداه درود و سلام می‌فرستم و یاد شهیدان والامقام و امام بزرگوار شهیدان را گرامی میدارم و از همه‌ٔ نامزدهای محترم و فعالان عرصه‌ٔ انتخابات که در این برهه‌ٔ حساس نقش‌آفرینی کردند و نیز رسانه‌ٔ ملی و حافظان امنیت کشور و دستگاه‌های اجرای انتخابات سپاسگزاری میکنم.
https://naftonline.ir/news/30139/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

0