تاریخ انتشاردوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۱
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با اشاره به وجود حدود ۱۲۰ هزار نیروی پیمانکاری در صنعت نفت، افزود: پرداخت بن کارت به این دسته از کارکنان دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.
مهدی علی مددی
مهدی علی مددی
به گزارش نفت آنلاین،  مهدی علی‌مددی ،با تاکید بر این که اختصاص بن کارت به پرسنل پیمانکاری صنعت نفت موضوعی است که بایست در هیئت مدیره چهار شرکت اصلی وزارت نفت بررسی، برنامه ریزی و پیش بینی بار مالی و بودجه در پیمان با شرکتهای طرف قرارداد شود، گفت: این موضوع در مصوبه شورای اداری و استخدامی صنعت نفت لحاظ شده است، به عبارت دیگر وزارت نفت تنها دستگاه اجرایی است که پرداخت بن کارت را برای پرسنل پیمانکاری خود در راستای عدالت پرداخت مزایا دیده است؛ بالاخره این نیروها در یک منطقه و تاسیسات و صنعت نفت و حتی مشاغل مشابه در کنار نیروی رسمی مشغول خدمت هستند.
 
وی با یادآوری این که بر اساس بخشنامه دولت در خصوص پرداخت بن کارت، این موضوع فقط مخصوص پرسنل پیمانی و رسمی و قراردادی بوده است، تاکید کرد: این ماده از بخشنامه دولت در شورای اداری و استخدامی صنعت نفت نفتیزه شده، از این رو برای عزیزان پرسنل پیمانکاری صنعت نفت نیز بن کارت لحاظ گردیده است.این مهم بعد از ارزیابی بار مالی و تنظیم شرایط وضوابط لازم در هیئت مدیره شرکت‌های اصلی قابلیت اجرایی می‌یابد.
 
پیگیر پرداخت نفت/گاز کارت به پرسنل پیمانکاری صنعت نفت هستیم
 
علی‌مددی در خصوص پرداخت نفت/گاز کارت به پرسنل پیمانکاری صنعت نفت نیز ادامه داد: این موضوع جزو مزایای جانبی بوده حتما انجام خواهد شد و ما در حال پیگیری آن هستیم.
 
تصمیم‌های خوب برای پرسنل قرارداد مدت موقت
 
وی با بیان این که اخیرا بخشنامه‌ای به مدیران توسعه منابع انسانی چهار شرکت اصلی وزارت نفت در خصوص بررسی هم ترازی پرداختی‌های کارکنان رسمی و پیمانکاری با پرسنل قرارداد مدت موقت ابلاغ شد، گفت: نتایج این بررسی‌ها در شورای مدیران توسعه منابع انسانی صنعت نفت مطرح و بعد از آن تصمیم گیری خواهد شد؛ الحمدالله بار مالی و موضوع هم ترازی مورد بررسی قرار گرفته و با لحاظ توان پرداخت طبق افزایشات حقوق به زودی تصمیم‌های خوبی برای این دسته از پرسنل گرفته خواهد شد.
 
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی خطاب به پرسنل قراداد مدت موقت و پیمانکاری صنعت نفت گفت: این عزیزان نگران نباشند مدیریت‌های توسعه منابع انسانی شرکت‌های اصلی وزارت نفت به صورت منظم در حال بررسی طرح طبقه‌بندی پیمانکاران و بررسی هم ترازی پرداختی‌های کارکنان رسمی و پیمانکاری با پرسنل قرارداد مدت موقت هستند و نتایج این بررسی‌ها در راستای رویکرد عدالت محوری در پرداخت حقوق طبق نظام قانونی اقدام می‌شود.
 
اجرای تشریفات بدو استخدام برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
 
علی مددی با اشاره به اعلام کد مجوز استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت نفت و صدور مجوزهای لازم برای شروع کار این دسته پرسنل به شرکت‌های تابعه، گفت: هم اکنون تشریفات بدو استخدام همچون گزینش، معرفی به طب صنعتی، عدم سوء پیشینه و تاییده های مدارک تحصیلی در حال انجام است.
https://naftonline.ir/news/29450/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
کارگربدبخت
تورخدا این پیام رو حذف نکنید.
برادر محترم جناب آقای مهندس علی مددی بزرگوار . تا حالا طعم شرمندگی جلوی زن و بچه رو حس کردی .تا حالا شده وقتی آقازاده شما داره میره مدرسه پول نداشته باشی برا زنگ تفریحش خوراکی بخری .تا حالا شده 5ماه به بچه ت قول بدی که براش پیتزا بخری ولی نتونی .نه عزیزم نشده شما اصلا نمیدونی جیب خالی یعنی چی که بخوای متوجه بشی شرمندگی چیه. تورخدا این همه دم از پشتیبان مستضعف و کارگر نزنید فقط اجازه بدین به درد خودمون بمیریم .تور قسم به سیدالشهدا اینهمه امید دروغ به مردم ندین
تازه ترين نظرات
0