تاریخ انتشاردوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۸
برگزارکننده چهاردهمین‌ نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی گفت: ۱۷۰ شرکت و نمایندگان شرکت‌‌های خارجی آخرین توانمندی و دستاوردهای خود را در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.
چهاردهمین‌ نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی
چهاردهمین‌ نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی
به گزارش نفت آنلاین،  مبین غفوری مدیرعامل شرکت آتی‌ساز فناوری و برگزارکننده نمایشگاه روز دوشنبه در توضیح این خبر با اشاره به استقبال چشم‌گیر از نمایشگاه یاد شده اظهار کرد: چهاردهمین‌ نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی نهم بهمن ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گشایش می‌یابد.
 
وی بیان کرد: در این نمایشگاه 170 شرکت آخرین تولیدات و دستاوردهای تخصصی خود در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را در معرض دید علاقه‌مندان می‌گذارند. 
 
غفوری ادامه داد: چهاردهمین‌ نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی در محل دائمی نمایشگاه های پارس در عسلویه میزبان بازدیدکنندگان می‌شود که زمان برگزاری آن نیز 9 تا 12 بهمن ماه از ساعت 9 الی 17 پیش بینی شده است. 
 
مدیرعامل شرکت آتی‌ساز‌‌فناوری اظهار کرد: با توجه به سطح بالای برگزاری این نمایشگاه پیش بینی شده بازدیدکنندگان قابل توجهی از داخل و نمایندگان شرکت‌های خارجی در چهاردهمین‌ نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و ‌پتروشیمی پارس جنوبی حضور یابند. 
 
غفوری افزود: با توجه به حمایت های شایسته و مطلوب پارک علم و فناوری خلیج فارس و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و حمایت شرکت پتروشیمی پارس، تمهیدات لازم برای برپایی هر چه باشکوه تر نمایشگاه پیش بینی شده است.
https://naftonline.ir/news/27915/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تازه ترين نظرات
0