تاریخ انتشاريکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۴
در سایه جولان مدیران پروازی در قطب پتروشیمی ایران:

سهم مردم ماهشهر از شرکت‌های پتروشیمی همچنان دود و آلایندگی است!

منابع خبری محلی ماهشهر با انتشار تصاویر و فیلم‌هایی نوشتند: از ظهر روز یکشنبه ٩ مرداد و پس از طوفان گرد و خاک روز گذشته، مشعل‌های فلر پتروشیمی مارون به آتش در آمد و حجم زیادی از ذرات آلاینده را به آسمان شهرستان بندر ماهشهر وارد کرد!
فلر پتروشیمی مارون | نفت آنلاین
فلر پتروشیمی مارون | نفت آنلاین
◀️ نفت آنلاین : شهریورماه سال گذشته بود که رئیس جمهور در جلسه شورای اداری خوزستان گفت: مدیران پروازی باید از چرخه مدیریت استان خوزستان حذف شوند و به هیچ عنوان نمی پذیرم که مدیری در استان خوزستان پروازی باشد! اما همچنان شاهد هستیم با گذشت حدود ۱۱ ماه از دستور رئیس جمهور مدیران پروازی همچنان در ماهشهر جولان می دهند و حتی یک مدیر پروازی از چرخه مدیریت شرکت‌های پتروشیمی این شهر تاکنون حذف نشده است! حال سوال اصلی اینجاست که این مدیران غیربومی که خانواده آنها در بهترین مناطق پایتخت سکونت دارند آیا برایشان مهم است که فکری برای آلودگی این شهر بکنند و از میزان آلایندگی شرکت‌های پتروشیمی بکاهند!؟!؟؟!؟؟! قضاوت در این خصوص با مخاطبین نفت آنلاین
پتروشیمی آلایندگی ماهشهر
https://naftonline.ir/news/26970/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
کیارش ج
این پدیده کری اوور هستش که گهگاه برای تاسیسات نفتی پیش میاد . البته قصد توجیه کردن ندارم در هر صورت موجب آلایندگی زیادی میشود . این مشکل باید توسط نفرات اتاق کنترل ، بررسی و مرتفع گردد .
تازه ترين نظرات
0