تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
مبلغ ۳۳۳ هزار تومان از آذرماه و به صورت ماهانه به عنوان کمک‌معیشت به همراه مستمری و مقرری به بازنشستگان صنعت نفت پرداخت می‌شود.
صندوق بازنشستگی صنعت نفت | نفت آنلاین
صندوق بازنشستگی صنعت نفت | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین، مبلغ ۳۳۳ هزار تومان از آذرماه و به صورت ماهانه به عنوان کمک‌معیشت به همراه مستمری و مقرری به بازنشستگان صنعت نفت پرداخت می‌شود. 
 
کل مبلغ کمک‌معیشت سال مالی جاری، چهار میلیون تومان برای هر بازنشسته است و واریز آن به جیب نقدی پاسارگاد، در پنج مرحله، شامل چهار فصل به اضافه‌ ماه رمضان، هر مرحله به مبلغ هشتصدهزار تومان، برنامه‌ریزی شده بود که مبالغ دو فصل آن، در ماه‌های تیر و مهر، پرداخت شده است.
 
با توجه به بازخورد مطلوب و رضایتمندی بازنشستگان از شیوه‌ی واریز نقدی سرانه‌های غذای باشگاهی، ورزش و گردشگری به همراه مستمری، روش پرداخت مبالغ کمک‌معیشت نیز از فصلی به ماهانه تغییر کرد؛ بنابراین، از این پس، هر ماه آیتم کمک‌معیشت نیز به فیش مستمری، اضافه می‌شود.
 
پرداخت مبلغ مذکور در این ماه به همراه ۴۰۰ هزار تومان مابه‌التفاوت شش ماه گذشته خواهد بود که از اول سال مالی، محاسبه شده است.
 
پرداختی‌های مورد اشاره برای بازماندگان ارجمند نیز به تناسب سهم قانونی‌شان خواهد بود./ صندوق بازنشستگی صنعت نفت
https://naftonline.ir/news/22450/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
Reza
درود میشه بگین چطوری حساب کردین ک شد ۳۳۳ هزار تومان این همه حسابرس داره شرکت هنوز بلد نیستن حساب و کتاب رو از نزدیک ۹ هزار بازنشسته وجود داره از هر کدوم ۴ هزار تومان کم بشه ببینید چ مبلغی میشه اینم مثل اضافات ک قرار بود از اول سال بدین از شهریور دادین تا کی میخواین از بازنشستها حق و حقوقشان رو بخورین