تاریخ انتشارجمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به همراه مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از پیشرفت اقدامات اجرایی این شرکت در بهسازی برخی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان کارون بازدید کرد‌.
تقدیر نماینده ولی‌فقیه در خوزستان از خدمات مناطق ‏‎ ‎نفتخیز جنوب به روستاهای کارون
به گزارش نفت آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی NISOC، در این مرحله از اقدامات عام‌المنفعه در روستاهای پیرامون تاسیسات نفتی، علاوه بر بهسازی معابر ۷ روستای خسراویه، حنیطه ۱، ۲ و ۳ و نیز خویسه ۱، ۲ و ۳ توسط شرکت مناطق نفتخیز جنوب، شرکت نفت و گاز کارون و بسیج شهید تندگویان صنعت نفت جنوب، خدماتی اعم از تامین اقلام نوشت افزاری، ضدعفونی کردن معابر و تحویل اقلام بهداشتی مقابله با کرونا نیز و توزیع بسته‌های معیشتی به خانوارهای کم برخوردار نیز به روستاییان این منطقه ارائه گردید.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز از اهتمام مدیران و تلاش‌های کارکنان شرکت مناطق نفتخیز در خدمات رسانی به روستاها تقدیر کرد و تداوم این روند را گامی مهم در تامین بخشی از نیازهای مردم شریف این مناطق دانست.

وی همچنین مشارکت مردم و مسئولین اجرایی شهرستان کارون را نیز در انجام اقدامات صورت‌گرفته، قابل تحسین ارزیابی کرد.
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز با اشاره به اقدامات این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی گفت: در راستای برطرف کردن بخشی از نیازهای عمرانی مناطق پیرامون تاسیسات نفتی از تمام توان و حداکثر امکانات موجود استفاده خواهیم کرد و این قبیل فعالیت‌ها تداوم و استمرار خواهد داشت.

مهندس احمد محمدی در پایان از تلاش شبانه‌روزی نیروهای عملیاتی و کارکنانی که در بهسازی معابر روستاهای یادشده مشارکت داشتند تشکر و قدردانی نمود.
https://naftonline.ir/news/22085/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
سعیدوزین
رشته برق قدرت.
۴سال سابقه کار در ابزار دقیق دارم