تاریخ انتشارجمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
دادستان آبادان : پس از وارد شدن این دختر خانم به منزل با پسر بچه‌ای مواجه و با توجه به اینکه دختر شئی برنده‌ای را در دست داشت، با این پسربچه درگیر و او را مجروح می‌کند.
ماجرای دقیق ضرب و شتم دختر آبادانی در منازل سازمانی پالایشگاه آبادان | بریم | نفت آنلاین
ماجرای دقیق ضرب و شتم دختر آبادانی در منازل سازمانی پالایشگاه آبادان | بریم | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از تسنیم ، حمید مرانی‌پور اظهار داشت: در خصوص موضوع کلیپی که در فضای مجازی در ‌ارتباط‌ با مجروحیت دختر خانمی منتشر شده بود، براساس گزارشی که مراجع نظامی به دادستانی آبادان و دادسرای کشیک آبادان داده بودند، ‌دختر خانمی با هویت معلوم به یکی از منازل شرکت نفت واقع در منطقه بریه مراجعه می‌کند‌‌.

دادستان آبادان افزود: پس از وارد شدن این دختر خانم به منزل با پسر بچه‌ای مواجه و با توجه به اینکه دختر شئی برنده‌ای را در دست داشت، با این پسربچه درگیر و او را مجروح می‌کند.

مرانی‌پور گفت: همچنین اهالی منزل بلافاصله از هجوم این خانم جلوگیری می‌کنند، اما متاسفانه با خانم درگیر شده و دو خانم دیگری که در منزل بودند این دخترخانم را از ناحیه صورت مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند و در ادامه درگیری به بیرون از منزل کشیده می‌شود.

وی بیان کرد: بلافاصله‌ پس از درگیری مأموران حراستی حاضر در محل و مراجع انتظامی در محل حادثه حضور پیدا می‌کنند و افراد را تحویل کلانتری محل می‌دهند و هماهنگی لازم با قاضی کشیک به عمل می‌آید.

وی گفت: بلافاصله پس از انتشار این خبر،‌ ما ریاست دادگستری کل استان در جریان قرار داده  و ایشان دستورات لازم را صادر می‌کند و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند و مشخص شد این خانم بابت اختلافات قبلی و خانوادگی با صاحب منزل داشته است، به منزل مراجعه و درگیری صورت می‌گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب آبادان تصریح کرد:  همچنین دختر مهاجم  طبق تحقیقات از وی و ایراد جرحی که به پسربچه وارد کرد‌ تحت قرار قانونی متناسب و با توجه جراحاتی در ناحیه صورت داشته است، بلافاصله تحقیقات لازم انجام و با قرار قانونی آزاد و تحویل خانواده‌اش می‌شود.

وی گفت: مامور حراستی که متاسفانه در صحنه حضور و اقدام ناشایست را انجام داد و در فضای مجازی منتشر شد بلافاصله توسط مرجع انتظامی و مقام قضایی احضار شد و قرار قانونی متناسب برای وی به اتهام مشخص و تحت قرار قانونی روانه زندان خواهد شد.

در خصوص افرادی که متاسفانه این فیلم را منتشر کردنده بودند تحقیقات مقدماتی برای برخورد قانونی، توسط مراجع اطلاعاتی، صورت خواهد گرفت‌.
https://naftonline.ir/news/21975/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
اولا مطلب را درست بنویسید
در مطلب اشاره ای به رابطه نامشروع مدیر محترم نشده و یکطرفه قضاوت شده است
در ثانی آموز نیروهای حراستی رو بیشتر کنید که باتوجه به هجمه فضای مجازی در رویارویی با چنین اتفاقاتی چگونه عمل کنند
feedback
Iran, Islamic Republic of
حسین
مگر مجبورید خبر بزنید، وقتی نمی تونید اصل داستان رو بیان کنید