تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
جسد غواص غرق شده در نزدیکی سکوی فروزان شرکت نفت فلات قاره ایران کشف شد.
کشف جسد یک غواص در کنار سکوی نفتی فروزان | نفت آنلاین
کشف جسد یک غواص در کنار سکوی نفتی فروزان | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین ، خسروی بعدازظهر امروز از کشف جسد غواص غرق شده در نزدیکی سکوی نفتی فروزان در خلیج فارس خبر داد و اظهار داشت: در پی تماس تلفنی با مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی خارگ مبنی بر مفقود شدن یک غواص در نزدیکی سکوی نفتی فروزان، بلافاصله هماهنگی‌های لازم انجام و تیم غواصی این اداره کل به همراه شناور ناجی ۹ به موقعیت اعزام شدند.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر اضافه کرد: بر اساس اطلاعاتی که از تیم غواصی دریافت شد فرد متوفی جوانی ۳۰ساله است که به همراه دو نفر دیگر با یک فروند قایق موتوری شب گذشته از گناوه خارج شده و مجاور سکوی اصلی میدان نفتی فروزان در حال غواصی بوده‌اند.

خسروی بیان کرد: غواص جان باخته حوالی ساعت سه الی چهار صبح برای غواصی زیر آب رفته و غرق می‌شود و جسد وی ساعت ۱۲ ظهر در عملیات جست و جوی زیرسطحی از سوی تیم غواصی در همان محدوده سکوی نفتی فروزان پیدا و به شناور ناجی ۹ منتقل شد.

وی اظهار کرد: با هماهنگی صورت گرفته با دریابانی ، جسد فرد فوت شده به وسیله یک فروند قایق موتوری به بندر گناوه منتقل و تحویل مقامات شد.

رئیس داره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در استعلام از پایگاه ورود و خروج دریابانی گناوه، اطلاعی از چگونگی و ساعت خروج قایق یاد شده نداشتند.

مدیرعامل تعاونی صیادان بندرگناوه گفـت: صیاد غرق شده در نزدیکی سکوی نفتی فروزان، اهل این شهرستان نیست.
https://naftonline.ir/news/21911/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما