تاریخ انتشارسه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
پرونده احتمال تخلف در واگذاری اراضی شرکت نفت به یک شخص در اختیار نماینده مردم جنوب استان بوشهر قرار گرفت.
پرونده واگذاری زمین‌های شرکت نفت | نفت آنلاین
پرونده واگذاری زمین‌های شرکت نفت | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از فارس ، هفتم خرداد امسال بود که این خبرگزاری اقدام به انتشار گزارش و اسنادی کرد که در آن از احتمال بروز تخلف و هدررفت بیت‌المال در انتقال 22 هکتار از اراضی دولتی به یک شخص اشاره‌شده بود که در حال مراحل انتقال سند می‌باشد.

همچنین در این گزارش به عدم حضور نمایندگان شرکت نفت و سازمان امور اراضی در جلسه دادگاه این زمین 22 هکتاری اشاره‌ شده بود که در نهایت منجر به صدور رأی به نفع شخص مدعی و به ضرر بیت‌المال شده بود. خبرگزاری فارس نیز مدارک و مستندات منتشرشده و نشده به‌دست‌آمده را جهت بررسی و انجام تحقیقات بیشتر طی نامه‌ای در اختیار سازمان بازرسی استان بوشهر قرارداد.

همچنین این خبرگزاری مستندات احتمال بروز تخلف در واگذاری اراضی شرکت نفت به یک فرد را در اختیار حجت‌الاسلام احمدی نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی قرار داد. نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس نیز قول ورود و پیگیری این موضوع را جهت جلوگیری از تضییع حقوق بیت‌المال داد.

 علی‌رغم گذشت یک ماه از انتشار گزارش احتمال تخلف در اراضی کنگان، تاکنون مسؤولان قضایی و اداره کل ثبت‌اسناد استان بوشهر جهت تنویر افکار عمومی هیچ‌گونه اظهارنظری در این خصوص نداشته‌اند.
https://www.naftonline.ir/vdcgwx9x.ak9qy4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما