تاریخ انتشارجمعه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷
رئیس جمهور به وزیر نفت دستور داد برای حضور بیشتر و فعال تر شدن شرکت های نفتی و پتروشیمی در بازار سرمایه اقدامات لازم را به سرعت انجام دهد.
گفتگوی تلفنی حسن روحانی با وزیر نفت | نفت آنلاین
گفتگوی تلفنی حسن روحانی با وزیر نفت | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز جمعه در گفت و گوی تلفنی با وزیر نفت با اشاره به اراته سهام  شرکت های دولتی در بازار سرمایه با هدف تقویت بورس کشور، بر ضرورت حضور بیشتر و فعال تر شدن شرکت های نفتی و پتروشیمی در بورس  تاکید کرد.

رئیس جمهور همچنین د ر این  گفت  وگوی تلفنی  ضمن پیگیری نحوه پیشرفت پروژه ها و طرح های نفتی ، خاطرنشان کرد: وزارت نفت در شرایط سخت  حاکم بر کشور ناشی از تحریم های ناعادلانه ، با تلاش و کوشش  بیشتر برای تسریع  در به بهره برداری رسیدن پروژه ها می تواند در تحقق شعار "جهش تولید" پیشگام  باشد .

دکتر روحانی همچنین در این گفتگوی تلفنی، درجریان آخرین  وضعیت بازار جهانی نفت و تحولات آتی این بازار و پیش بینی ها در این زمینه قرار گرفت .

"بیژن زنگنه"  وزیر نفت نیز  ضمن ارائه گزارش کاملی از روند پیشرفت  طرح ها و پروژه های نفتی به رئیس جمهور، وضعیت بازار جهانی  نفت و همچین پیش بینی تحولات آتی در این بازار را تشریح کرد.
https://www.naftonline.ir/vdcenv8w.jh877i9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما