تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
رییسی : افراد ناکارآمد باید از سازمان‌ها حذف شوند

فیلمی که وزیر نفت دولت سیزدهم باید ببیند

آیت الله رئیسی: افراد ناکارآمد را از سازمانها کنار بگذارید / آبروی افراد بسیار مهم است اما آبروی نظام و سازمان اهمیت بیشتری دارد.
دانلود فیلم صحبت های رییسی
◀️ نفت_آنلاین : پیش از این رئیس جمهور دستور داده بود افرادی که فرزند آنها به خارج از کشور می روند از دولت کنار گذشته شوند یا مدیران پروازی و غیربومی از چرخه مدیریت بعضی از استان ها مانند خوزستان و بوشهر حذف شوند! اما متاسفانه نه مدیران پروازی حذف شدند و نه آن مسئولینی که فرزندانشان برای تحصیل یا مهاجرت به خارج از کشور رفتند! در صداقت گفتار رئیس جمهور شکی نیست اما ظاهرا زیرمجموعه توجهی به اظهارات ایشان ندارند و عمل نمی کنند! امیداریم جهت تحقق همه اهداف سازمان‌ها بالاخص در وزارت نفت و صنایع دولتی و خصوصی مرتبط با این وزارتخانه بزودی همه دستورات رئیس جمهور در خصوص حذف مدیران پروازی ، برکناری مدیرانی که فرزندان آنها برای تحصیل یا مهاجرت به خارج از کشور رفتند و برکناری افراد ناکارآمد عملی شود.
 
◀️ نکته مهم: فیلم بعلت طولانی بودن و حجم بالا در حالت تند قرار گذشته شد.
https://naftonline.ir/video/27529/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
همكار
متاسفانه بكارگيري افراد فاسد ناكارآمد و كاملا بي ربط و كنار گذاشتن و به حاشيه راندن افراد متخصص متعهد و سالم نه تنها كمتر نشده به مراتب بيسار بيشتر از دولت قبل است تا دير نشده تدبير ي بينديشيد .
feedback
Iran, Islamic Republic of
همكار
در حد شعار بله ولي در عمل روز بروز شاهد انتصابات بي ربط افراد ناكارآمد و............. هستيم
تازه ترين نظرات
0