تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶
روایتی از زندگینامه شهید قهرمان صنعت نفت جنوب؛

فیلم/مستند شهید مدافع حرم صنعت نفت ، شهید علی حسینی کاهکش

این فیلم روایتی از زندگی شهید مدافع حرم علی حسینی کاهکش را نشان می‌دهد.

نفت آنلاین | "شهید علی حسینی کاهکش" کارمند قرارداد مدت موقت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در مدیریت توربین جنوب بود که در سال ۱۳۹۴ جهت دفاع از حرم اهل بیت به سوریه اعزام و در عملیات آزاد سازی نبل و الزهرا ( ۱۲ بهمن ماه ۹۴/چنین روزی) توسط عناصر داعش به همراه شهید نریمیسا و شهید مراداسکندری به شهادت رسیدند.

این مستند که به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت در جنوب تهیه شده روایتی از زندگی این شهید عزیز را در گفتگو با خانواده و دوستان ایشان نشان می‌دهد.

روحش شاد و یادش تا ابد گرامی باد
https://naftonline.ir/video/23037/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
United States
امیر
بسم رب شهدا و الصدیقین
بنده پسر عزیزترین و نزدیکترین دوست و همکار پدر این شهید بزرگوارم و بیش از۳۵ سال که این خانواده را می شناسم و این را از پدر گرامیشان بپرسید!
علی همیشه بنده را بدلیل محبتی که پدرشان به بنده و برادرانم داشت بسیار دوست می داشت چرا که ما در کودکی پدرمان را از دست دادیم و ایشان و پدر عزیزشان همواره به ما محبت داشتن و ایشان هرجابنده را می دید بدلیل اینکه چندسالی از ایشان بزرگتر بودم پیش می آمد و سلام می کرد و منم همواره ایشان را تشویق به ادامه تحصیل می کردم دقیقا یادم نیست ولی شاید ۶ ماه قبل از شهادتش در راهرو ارتباطی ساختمان چهارطبقه به دوطبقه مناطق نفتخیز دید و مثل همیشه و با آن روحیه شاد و خندان دیدن و پس از کلی خوش و بش جویای احوال پدر و خودشان شدم گفتش که همه چیز خوبه و تازه یک مقطع تحصیلی دیگه را با موفقیت به پایان رساندم منم خیلی بهش تبریک گفتم و گفتم علی آقا تا جوانی و شور و شوقش هست خودت آماده کن واسه مقطع بعدی پرسیدن خودتان چی گفتم مشغول آمادگی واسه امتحان جامع دکترا هستم خیلی خوشحال شد .بهم دست دادیم از من خداحافظی کرد رفت .
یادش بخیر پسری جوان با انگیزه،خوش سیما، خوش برخورد با چهره ای پر غرور و جسور و نترس و حقیقت بسیار انسان شجاع و بی باک بود .
مهندس علی حسینی کاهکش پسری مهربان اما انسانی که هرگز دربرابر ظلم کوتاه نمی آمد و بنده مطمئنم اصلی ترین دلیل رفتنش برای مقابله با ظلم و ستم آشکاری که داعشیان بر سر زنان و کودکان بی دفاع سوری آورده بودند و برای احیائ حق مظلومان رهسپار سوریه شد. مثل پدرش بسیار یتیم نواز و پر محبت بود.
آخرین دیدارمان بود.
یادش بخیر و راهش پر رهرو