کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

خبر مهم از صنعت نفت در جنوب:

نفت و گاز مارون پیشتاز اجرای ماده ۱۰ در بین شرکت های تابعه Nisoc شد

31 مرداد 1402 ساعت 18:07

مدیریت منابع انسانی شرکت نفت و گاز مارون در یک اقدام فوری ماده ۱۰ را برای همه شاغلین رسمی که حدود ۱۱۰۰ نفر می باشند اجرایی کرد


به گزارش نفت آنلاین، طبق بررسی های بعمل آمده مدیریت منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون توانست در یک اقدام فوری ماده ۱۰ را برای همه شاغلین رسمی که حدود ۱۱۰۰ نفر می باشند اجرایی نماید.

 
بر این اساس سیدابراهیم صالحین مدیر منابع انسانی شرکت نفت مارون در مکاتبه ای خطاب به مدیرعامل این شرکت اعلام کرد که مدیریت منابع انسانی مارون با اولویت کارکنان شاغل در عملیات اقدامات لازم جهت تغذیه ماده ۱۰ مطابق با شیوه اجرایی ابلاغ شده در سیستم جامع نیروی انسانی را اعمال نمود.
 
در پایان این گزارش مدیریت منابع انسانی نفت و گاز مارون ضمن اشاره به مکاتبه و پیگیری مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در خصوص رفع نواقص و ابهامات اجرایی ماده ۱۰ از شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: در صورتیکه هرگونه تغییری در شیوه اجرا ایجاد شود ،مراتب با قید فوریت برای سایر کارکنان سختکوش در این شرکت اعمال خواهد گردید.
 
⬅️ نفت آنلاین: جا دارد سایر شرکت های تابعه Nisoc نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص روند تغذیه ماده ۱۰ برای کارکنان جامانده را ارائه نمایند تا وضعیت اجرای این قانون در سایر شرکت ها نیز مشخص شود.


کد مطلب: 28889

آدرس مطلب :
https://www.naftonline.ir/news/28889/نفت-گاز-مارون-پیشتاز-اجرای-ماده-۱۰-بین-شرکت-های-تابعه-nisoc

نفت آنلاین
  https://www.naftonline.ir