تاریخ انتشاريکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
در بخش زیر مهمترین اخبار کوتاه صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی قابل مشاهده می باشد.
اخبار کوتاه نفت آنلاین
اخبار کوتاه نفت آنلاین
⬅️درخواست شرکت گاز از مردم؛ موج سرما در راه است، در مصرف گاز رعایت کنید.
 
 
⬅️رییس جمهور از پیش‌بینی تأمین سرمایه از محل تهاتر نفت در بودجه ۱۴۰۲ و گفت: تولید محصولات پتروشیمی در نیمه نخست امسال ۸ درصد افزایش یافت
 
⬅️محفوظی نماینده مجلس: تروریستی خواندنِ سپاه پاسداران به بحران نفت و انرژی در جهان می‌انجامد.
 
⬅️ایسنا: سرمای سوزناک خاش سیستان و بلوچستان و همجواری با قله آتش فشانی و نیمه فعال تفتان سبب شده که مردم از ناچاری به سوخت هیزم روی بیاورند و هم اینک دود هیزم و درد بی نفتی را تحمل کنند.
 
⬅️رضا نواز سخنگوی انجمن جایگاه‌داران کشور: ۹۵ درصد بنزین در جایگاه‌های تهران یورو۴ است. محیط زیست خوزستان: کمتر از یک درصد از بنزین توزیع شده در اهواز استاندارد است!
 
⬅️شرکت نفت و گاز آغاجاری: در روزهای اخیر با ابتکاراتی که انجام شد، موفق شدیم ۶.۵ میلیون مترمکعب در روز به تولید گاز کشور اضافه کنیم.
 
⬅️همشهری: ادعای افزایش صادرات ۱.۴ میلیون بشکه نفت در روز در لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ در حالی مطرح می شود که مسئولان دولت سیزدهم بارها اعلام کرده اند امسال روزی ۱.۵ میلیون بشکه نفت صادر کرده ایم!
 
⬅️قادری نماینده مجلس: وزارت نفت در یک سال گذشته بیشترین همکاری را برای دانش بنیان کردن صنعت نفت و گاز داشته است.
 
⬅️علم الهدی امام جمعه مشهد : طی ۷ روز ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار مترمکعب گاز در استان خراسان رضوی صرفه‌جویی شد، یعنی هر روز بیش از ۴ میلیون مترمکعب گاز ازسوی مردم صرفه‌جویی شده است.
 
⬅️شرکت سرمایه‌گذری «کامکو اینوست» اعلام کرد عربستان و عراق بیشترین افزایش تولید نفت را در سازمان اوپک طی سال ۲۰۲۲ میلادی داشته‌اند.
 
⬅️میانگین صادرات روزانه نفت عراق به امریکا از ۱۵۰ هزار بشکه در روز در دو هفته گذشته به ۲۰۱ هزار بشکه در روز طی هفته گذشته افزایش یافت.
 
⬅️مذاکرات روسیه برای آغاز صادرات نفت به پاکستان آغاز شد.
 
⬅️صادرات نفت مالزی به چین سه برابر تولیدش شد.
 
⬅️بلومبرگ : طی ماه گذشته واردات نفت هند از روسیه نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۱، ۳۳ برابر شده است.
https://naftonline.ir/news/27910/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تازه ترين نظرات
0