تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
بسیاری از تلفن های همراه ظهر امروز با اخطاری عجیب در خصوص زمین لرزه شدید مواجه شدند!
اخطار زلزله در تلفن همراه
اخطار زلزله در تلفن همراه

دلیل نمایش این اخطار

هنوز مشخص نیست دلیل نمایش اخطار earthquake بر روی بعضی از موبایل ها چیست و سایت های فناوری اطلاعات نیز اشاره ای به  آن نکردند.

 

آرام باشید و پناهگاهی در این اطراف پیدا کنید!

بسیاری از موبایل ها و گوشی های هوشمند دقیقا پیام فارسی بالا را دریافت کردند.

جزییات تکمیلی در خصوص علت این خبر به محض دریافت منتشر خواهد شد.

خبر تکمیلی | شبکه تلفن همراه هک شد!

شبکه خبر لحظاتی پیش از هک شبکه تلفن همراه خبر داد. تصویر در بخش زیر قابل نمایش است:
هک شبکه تلفن همراه
خبر تکمیلی ۲ | مهدی ولیپور، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر نیز در گفت‌وگو با ایسنا با جعلی دانستن این پیام گفت: « اینکه شهروندان همواره باید آمادگی نسبی دربرابر زلزله داشته باشند، امر مهمی است، اما توجه داشته باشید که زلزله قابل پیش‌بینی نیست و از این رو این پیام کاملا جعلی است. شهروندان نگرانی از این بابت نداشته باشند.»

خبر تکمیلی ۳ |هک شبکه تلفن همراه کشور تکذیب شد

از دقایقی پیش، تصویری از آلارم زلزله در تلفن های همراه در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که در آن ادعا می شود که این پیام به دلیل هک شبکه تلفن همراه کشور است.
 
روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هر گونه هک شبکه تلفن همراه کشور را تکذیب کرد و افزود وضعیت شبکه تلفن همراه کشور به صورت دائم توسط مراکز پایش امنیت اپراتورها و وزارت ارتباطات مورد پایش قرار می‌گیرد و هیچ گونه شواهدی مبنی بر هک این شبکه وجود ندارد و ادعاهای مطرح شده در حال بررسی است./باشگاه خبرنگاران

 
جهت دریافت آخرین اخبار آز
مون استخدامی وزارت نفت (زمان انتشار دفترچه ، منابع آزمون استخدامی و ...) در سال 1401 در کانال تلگرام نفت‌آنلاین عضو شوید/ جهت عضویت آی دی زیر را در بخش سرچ تلگرام وارد کرده و جوین شوید:
Naftonline

 
https://naftonline.ir/news/27639/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تازه ترين نظرات
0