تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
قابل توجه مدیران ارشد صنعت نفت

قرارداد بیمه تکمیلی کارکنان نفت در سال ۱۴۰۲

نکته مهم در خصوص قرارداد سال آینده بیمه تکمیلی کارکنان نفت که ضروری است به آن توجه شود تا مشکلات بی‌شمار سال‌های گذشته تکرار نشود.
بیمه تکمیلی کارکنان نفت | نفت آنلاین
بیمه تکمیلی کارکنان نفت | نفت آنلاین
◀️لازم به ذکر است در سال‌های گذشته بدلیل تعلل در برگزاری مناقصه قرارداد بیمه تکمیلی کارکنان نفت پس از پایان قرارداد قبلی کارکنان تحت پوشش امکان استفاده از بیمه تکمیلی را نداشتند و بی نظمی هایی در این خصوص بوجود آمده بود.

بیمه تکمیلی کارکنان نفت

بیمه تکمیلی کارکنان نفت
https://naftonline.ir/news/27596/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
United Kingdom
نیروی قراردادی
با سلام و سپاس
دقیقا به نکنه بسیار مهمی اشاره کردی
سال گذشته اول بهمن ماه قرارداد بیمه البرز با نفت تمام شد! تا اول فروردین که قرارداد بیمه دانا رو گذاشتن برای پرسنل قراردادی و پیمانکاری خون به دل ما کردند.

امیدواریم امسال این مشکلات تکرار نشه

سپاس از نفت آنلاین
feedback
United Kingdom
نامی داور
همچنین بیمه تکمیلی برای کارمندان رسمی برقرار شود
feedback
United States
مهدی صیادی
با سلام
بله باید تدابیری اندیشه بشه قبل از تمام شدن بیمه نامه قبلی مناقصه برگذار بشه وقرارداد بیمه نامه بعدی زودتر بسته‌ بشه تا باعث آسوده خاطری همکاران محترم بشه با تشکر.
feedback
Iran, Islamic Republic of
خسروبحری
با سلام عجیب دنیایی است که حق کشی اعمال میشه بعدش منت بسر پرسنل گذاشته میشه که برای سهولت وراحتی بیمه تکمیلی ارائه. میدهند مثل اینکه از زمانی که شرکت ملی به وزارت نفت تبدیل شد کلا فراموش شد که نحوه داروودرمان پرسنل برمبنای چه روال وقانونی.. بوده یعنی تعهد شرکت نسبت به پرسنل وخانواده آنان درمان کامل بوده و دران قید نگردیده که داروهای مناسب معالج باید توسط خود کارمند تهیه بشه یا دارویی که مناسب بیمارجهت بهبود اوست باید ازطریق خارج از شرکت تهیه بشه هیچکدام ازاین موضوعات مثل فرانشیز وبیمه تکمیلی و......... ازبدواستخدام درقراردادپرسنل نفت. نبود ه که حالا باابداو ارائه قوانین جدید. برسر این ملت بدبخت منت بگزارند وبرایشان کلاه شرعی بسازند انشااله که حدا هست وخواهدبود وبماکمکخواهدکرد.
انشااله...
feedback
Iran, Islamic Republic of
بهلول
سپاس ویژه از نفت آنلاین که تنها امید پرسنل نفت و تنها پایگاه واقعی اطلاع رسانی صادقانه و منصفانه است. بیمه دانا واقعا همه رو خون به جگر کرد. عدمش به ز وجود. اگر واقعا زد و بندی در کار نیست و مسولان نفت حقیقت می گویند و صداقت دارند باید برای همیشه این بیمه را در لیست سیاه قرار دهند. صددرصد افتضاح است.
feedback
Iran, Islamic Republic of
فرزاد رستمی
سلام . سال گذشته که بیمه البرز بودیم خیلی بهتر بود . دانا هرکجا ک ما بریم میگه بیمه فوق العاده بد حسابی هست . . من سال گذشته دوتا پسرام عمل کردم با بیمه البرز .خدایی هرکجا میرفتم هزینه هامیدادن
feedback
Netherlands
علی حیدری صدر
بیمه دانا مخصوصا در استان خوزستان بسیار عملکرد بدی در سالیان گذشته داشته،بخصوص در مورد مراکز آنلاین که بعد از مدت کوتاهی که از قرارداد گذشت برای خدمات گیری که به مراکز طرف قرار داد مراجعه میکنی،با این پاسخ رو به رو میشی که "به علت بد حسابی بیمه دانا به بیمه شدگان این بیمه خدمات نمیدیم.
مطمئنم خیلی از دوستان با این پاسخ به کرار روبه رو شدن .
بهترین بیمه ای که تا بحال شرکت باهاش قراداد بسته بیمه البرز بوده.
سند حرف بنده هم علاوه بر تجربه شخصی، ثبت رتبه اول رضایت مندی مشتریان در سایت بیمه مرکزی هست.
امیدوارم مسولین وزارت نفت مصالح پرسنل پر تلاش, رو بر هر لابی گری دیگری ترجیح بدن.
feedback
Iran, Islamic Republic of
نیروی قراردادی
با سلام
دو سال قبل بیمه دانا که بود من پسرم رو برای ارتودنسی بردم دکتر گفت که هنوز پولی از بیمه دانا دریافت نکرده
در کشور این همه بیمه چرا با یکی از بیمه های خوب قرارداد نمی بندن که پرسنل قراردادی هم کمی آسایش داشته باشه مثل ایران. کوثر.پارسیان و......
feedback
Iran, Islamic Republic of
بدترین بیمه تکمیلی داخل جهان بیمه دانا هست
feedback
Iran, Islamic Republic of
علی
با سلام
نه به بیمه دانا ! هیچ حسن خوبی نداره نه طرف قرارداد داره نه هزینه ها رو میده و نه پشتیبانی داره! به فکر پرسنل پیمانکاری باشین لطفا! الان ۴ ماهه که هزینه کردیم و خبری ازش نیس.
خواهشا جهت رفاه حال کارگران در لیست سیاه قرارش بدین.
تازه ترين نظرات
0