تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
سرپرست شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون اعلام کرد این شرکت توانسته است تولید نفت خام خود را در شش ماه نخست سال جاری به میزان 101 درصد برنامه ابلاغی از سوی شرکت ملی نفت ایران تحقق بخشد.
قباد ناصری | شرکت نفت مارون | نفت آنلاین
قباد ناصری | شرکت نفت مارون | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس قباد ناصری ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای جنگ تحمیلی در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس، توانمندی امروز صنعت نفت و رسیدن به مقصد خوداتکایی را نتیجه جانفشانی شهدا و ایثارگران دانست و گفت: خوشبختانه علیرغم تنگناهای اقتصادی و شرایط خاص عملیاتی موفق شدیم به اهداف تولیدی خود و حتی فراتر از آن دست یابیم.
 
وی افزود: در راستای حفظ ایمنی و محیط زیست پیرامون تاسیسات شرکت، پروژه ایمن سازی 16 کیلومتر از خطوط لوله زیرزمینی6 اینچ مایعات اصلی و 14 اینچ گاز اصلی ایستگاههای تقویت فشار گاز شرکت را در دستور کار قرار دادیم که در موعد مقرر به اتمام رسید.
 
مهندس ناصری با بیان اینکه خط مذکور روزانه 40 میلیون فوت مکعب گاز آسماری مارون را از مجموعه های مارون 2(آغاجاری) و مارون 5 به NGL 700 و 800 ارسال می کند، گفت: بخاطر مجاورت این خط با رودخانه جراحی و تعدادی روستا، ایمن سازی آن از اهمیت زیادی برخوردار بود تا هیچگونه خطری مجاوران محترم تاسیسات فراِیندی را تهدید نکند.
https://naftonline.ir/news/27202/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تازه ترين نظرات
0