کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی شرکت نفت:

جدول امتیازات ویژه احتمالی آزمون استخدامی وزارت نفت در سال ۱۴۰۱

22 شهريور 1401 ساعت 9:50

در آزمون استخدامی وزارت نفت در آذرماه سال جاری احتمالا امتیازات ویژه ای به شرح جدول پیوستی برای داوطلبان در نظر گرفته خواهد شد.تصویر جدول امتیازات ویژه احتمالی آزمون استخدامی وزارت نفت در سال ۱۴۰۱

استخدامی وزارت نفت ۱۴۰۱
این جدول بر اساس دفترچه های آزمون های استخدامی قبلی نفت تهیه شده است و احتمال داده می شود در آزمون استخدامی امسال نیز این امتیازات در نظر گرفته شود.

وزارت نفت نیز هفته گذشته رسما اعلام کرد که آزمون استخدامی این وزارتخانه در آذرماه امسال برگزار خواهد شد . همچنین این وزارتخانه در ادامه اعلام کرد پیگیری‌های لازم از منظر اداری و قانونی از سازمان اداری و استخدامی کشور در حال انجام است تا از حیث سنی و با در نظر داشتن سوابق کاری و در عین حال حداقل سنوات موردنیاز به‌منظور عضویت در صندوق بازنشستگی صنعت نفت، کارکنان قراردادی (مدت موقت/ مدت معین)، همچنین کارکنان زیر پوشش شرکت‌های پیمانکاری واجد شرایط بتوانند در این آزمون شرکت کنند؛ حداقل تحصیلات مورد پذیرش در این آزمون کاردانی خواهد بود.

 
🔴🔴آخرین اخبار موثق برگزاری آزمون استخدامی نفت در دولت سیزدهم را در پیج اینستاگرام نفت.آنلاین دنبال کنید/ عضویت از طریق لینک زیر:
http://instagram.com/naftonline


کد مطلب: 27173

آدرس مطلب :
https://www.naftonline.ir/news/27173/جدول-امتیازات-ویژه-احتمالی-آزمون-استخدامی-وزارت-نفت-سال-۱۴۰۱

نفت آنلاین
  https://www.naftonline.ir