تاریخ انتشارشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
پرسنل رسمی نفت شروع دولت جديد را عصري نو در خصوص مرتفع کردن مشکلات منابع انسانی و مالي وزارت نفت ميدانستند ، ولی با گذشت حدود يکسال ، شروع به کار وزارت نفت دولت سیزدهم تقريبا هيچ دستاوردي براي کارکنان رسمي نداشته است.
پرسنل رسمی وزارت نفت | نفت آنلاین
پرسنل رسمی وزارت نفت | نفت آنلاین
به گزارش خبرنگار نفت‌ آنلاین ، با گذشت ۵ ماه از سال ۱۴۰۱ ، کارکنان رسمی نفت همچنان منتظر ابلاغ بخشنامه هاي انگيزشي در حوزه منابع انساني و مالي هستند.
 
 لازم به ذکر است این عزیزان شروع دولت جديد را عصري نو در خصوص مرتفع کردن مشکلات منابع انسانی و مالي وزارت نفت ميدانستند ، ولی با گذشت حدود يکسال ، شروع به کار وزارت نفت دولت سیزدهم تقريبا هيچ دستاوردي براي کارکنان رسمي نداشته است.
 
وزارت نفت با وجود اينکه تقريبا جمعيت زيادي از کارکنان رسمي آن حقوقهای نزديک به پايين ترين سطح در سازمان را دريافت ميکنند (مخصوصا ‌کارکنان با سابقه پایین تر)، اما تاکنون نسبت به ارتقا جايگاه اين کارکنان متاسفانه اقدام موثری دیده نشده است.
 
همانطور که پیشتر اعلام کردیم کارکنان رسمی صنعت نفت همچنان منتظر دستور وزير و معاونين در حوزه هاي ذيل برای مطالبات خود هستند:
 
۱. اجراي کامل و بي نقص ماده ۱۰ ؛ اگر در روند اجراي اين قانون مانعي وجود دارد شفاف به کارکنان اعلام شود.
 
۲. مکاتبه با مجلس و اصلاح ماليات کارکنان ؛ کارکنان در خصوص ماليات داراي مطالبات ميباشند.
 
۳.بخشنامه تعديل مدارک تحصیلی به شرايط قبل از دستور وزير نفت در سال ۱۳۹۷ برگردد تا کارکنان از مزايا و حقوق مربوط به آن استفاده کنند.
 
۴. بخشنامه مناطق جنگي بصورت کامل مطابق با بخشنامه دولت اجرايي شود ؛ اين بخشنامه که مزايای مالی براي کارکنان در اين مناطق دارد با يک مبلغ ثابت بسیار ناچیز اجرايي شده است! این در حالی است که به سایر کارکنان دستگاه های اجرایی شاغل در مناطق جنگی مبالغی بسیار بیشتر بر اساس بخشنامه دولت پرداخت می شود.
 
۵. افزايش مبلغ وام مسکن کارکنان نفت و استفاده از راههاي جايگزين مثل ساخت مشارکتی در مناطقی که زمين جهت ساخت مسکن وجود دارد.
 
◀️پ‌ن: موارد ذکر شده از جمله مهم‌ترین مطالبات پرسنل رسمی نفت از وزارت نفت دولت سیزدهم می باشد و با توجه به پیام های ارسالی مخاطبین جمع آوری شده اند و بارها در خصوص تحقق آنها در نفت آنلاین مطالبی منتشر شد و امیدواریم اینبار گوش شنوایی وجود داشته باشد و وزارت نفت دولت سیزدهم با انجام اقداماتی رضایتمندی پرسنل رسمی صنعت نفت که در بین کلیه کارکنان دستگاه های اجرایی کشور از متخصصین افراد می باشند بدست آورد و برای همیشه خاطره خوبی از خود در ذهن کارکنان برجای بگذارد.
https://naftonline.ir/news/27000/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
ظلم و بی عدالتی در حق پرسنل رسمی نفت بالاخص استخدام ۸۸ به بعد مشهود است
feedback
Iran, Islamic Republic of
زنگنه بلایی سر نفت اورده ک فقط اسمش مونده ، در حالی که نیروی عملیاتی ۱۵ روز از ماه دور از خانواده و در شرایط سخت جنوب کار میکنه اما حقوقی کمتر یا نهایت برابر با نیروهای بعضی از ارگان ها ک تو شهر خودشون زیر کولر خدمت میکنن دارند
feedback
Iran, Islamic Republic of
عظیمی
با سپاس از نگارنده این مطلب
متاسفانه در دوره 8 ساله بیژن نامدار زنگنه آنقدر مطالبات پرسنل رسمی نفت انباشته شد که جناب اوجی نمی دانند به کدام بپردازند

واقعا وضع پرسنل رسمی نفت نسبت به سال های گذشته بشدت بد شده و الان دریافتی پایینی دارند

شک ندارم با توجه به شناختی که نسبت به جواد اوجی دارم ایشان هر چه سریعتر فکری برای پرسنل رسمی نفت خواهند کرد
feedback
Iran, Islamic Republic of
نیروی رسمی POGC
مهمترین خواسته ما از وزیر نفت اجرای کامل ماده 10 است
آقای اوجی صدای ما را بشنوید
feedback
United States
سعید حاجیان
چرا باید کارمند رسمی شرکت حقوقش ۱۱ میلیون باشه باسابقه ۱۲ سال بیس ۴ میلیون چطور میشه زندگی کرد تو را به این ایام مقدس یه کاری کنید
feedback
United States
سعید
به فاطمه زهرا تو صورت زن بچه خجالت میکشیم دیگه موندیم توش چکار باید کرد با این تورم با این حقوق نا چیز میشه چیکار کرد نسل سوخته نفت ماییم استخدام جدید حقوق پایین . بی ارزش بودن پول.تورم زیاد
feedback
Iran, Islamic Republic of
مناطق نفتخیز عملیات
وزارت نفت دولت سیزدهم داره مسیری میره که دولتهای قبلی رفتن
زنگنه میگفت نیروی رسمی یعنی چه
مصاحبه ش هست
یکی نیست بپرسه کرسنت چی بود
کرنش در برابر ظالم ، عین ستم به مظلوم هست
قیمت نفت
قیمت سکه
قیمت ارز
پيشخوان جرايد
تازه ترين نظرات
0