تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
در نشستی با حضور مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران و تیم کارشناسی مربوطه، راهکارهای ارتقاء و بهبود ساختار سازمانی واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بررسی شد.
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب | نفت آنلاین
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، در این نشست که روز دوشنبه(۱۵ فروردین ۱۴۰۱) برگزار شد،‌ مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ضمن تشریح مهمترین چالشها و نیازهامندی­‌های ساختار سازمانی این شرکت، بر ضرورت تسریع در بررسی درخواست‌های تغییرات ساختاری با اولویت واحدهای عملیاتی تاکید کرد.

مهندس علیرضا دانشی ضمن اشاره به اهمیت سازمان‌های مرتبط با طرح‌ها و برنامه‌های توسعه‌ای این شرکت، بر دانش‌بنیان کردن فعالیت‌ها، امکان صدور خدمات فنی و مهندسی، بازنگری و به روزآوری ساختار سازمانی متناسب با این فعالیت‌ها را خواستار شد.

در این نشست دکتر قاسم علی بازآئی مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه توسعه ساختار سازمانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در اولویت قرار دارد گفت: بازنگری و بهبود ساختار سازمانی مناطق نفتخیز جنوب بر اساس اولویت­بندی تعیین شده، در برنامه‌­کاری مدیریت ساختار شرکت ملی قرار گرفته است.

دکتر محمدرضا آبیار رئیس مهندسی ساختار و بهره وری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز ضمن تشریح آخرین وضعیت پیشرفت صدور تصویبنامه­‌ها، بر ضرورت تسریع در ایجاد سازمان برای طرحهای توسعه­‌ای جدید و طی شدن فرآیند تصویبخواهی اسناد سازمانی تاکید نمود.
https://naftonline.ir/news/26474/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قیمت نفت
قیمت سکه
قیمت ارز
پيشخوان جرايد
0