تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
در حالی ۳۰ دیماه قرارداد شرکت بیمه تکمیلی با پرسنل غیررسمی نفت به پایان می رسد که مشکلات بیمه ای پرسنل به اوج خود رسیده است.
بیمه تکمیلی پرسنل وزارت نفت | نفت آنلاین
بیمه تکمیلی پرسنل وزارت نفت | نفت آنلاین
مخاطبین نفت آنلاین می گویند در روزهای پایانی قرارداد شرکت بیمه تکمیلی پرسنل غیررسمی صنعت نفت ، بسیاری از مراکز درمانی تحت پوشش این شرکت از دادن خدمات به پرسنل به بهانه نزدیک بودن به پایان زمان قرارداد امتناع می کنند.

 لازم به ذکر است در سال‌های گذشته نیز شرکت‌های بیمه با نزدیک شدن به زمان پایان قرارداد , خدمات خود به کارکنان را بشدت کاهش دادند و حتی پس از پایان قرارداد نسبت به تعهدات قبلی پایبند نبوده و برای نقد کردن فاکتورهای کارکنان در قرارداد قبلی خون به دل آنها کردند.
 
◀️ نفت آنلاین : چرا شرکت نفت هر ساله پس از پایان قرارداد تازه به فکر برگزاری مناقصه و شناسایی شرکت جدید می افتد؟ چرا پس از پایان هر قرارداد کارکنان باید ماه‌ها منتظر شناسایی شرکت جدید باشند! چرا روند شناسایی شرکت بیمه و انجام مناقصه قبل از پایان قرارداد قبلی صورت نمی گیرد تا شاهد دادن خدمات به پرسنل از لحظه شروع قرارداد جدید باشیم؟ نکته مهم اینکه این برنامه ریزی ناصحیح باعث سود میلیاردی هرساله شرکت های بیمه در زمان شروع و پایان هر قرارداد خواهد شد! آیا مشکلات پیش آمده در سال‌های گذشته برای مسئولین دست اندرکار درس عبرت نشد که باز هم باید شاهد بروز مشکلات قبلی در این خصوص باشیم؟!؟!؟ آیا مسئولین مرتبط با بیمه در شرکت نفت در چنین مواقعی نباید از منافع پرسنل نفت در مقابل شرکت‌های بیمه حمایت کنند!؟؟!
 
⛔⛔ مخاطبین عزیز تحت پوشش بیمه تکمیلی نظر خود را در این خصوص در لینک زیر بنویسید/ مشاهده نظرات سایر کارکنان نیز در لینک زیر:
https://naftonline.ir/news/25996/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
سلام.
خواهشا"از بیمه های ورشکسته شرکت درمناقصه جلوگیری شود
مانند بیمه البرز.
feedback
Iran, Islamic Republic of
فرزاد احمدی
باسلام واحترام
بنظر اینجانب باید قرارداد بیمه تکمیلی رو بصورت جداگانه وهر قسمتی از صنعت نفت مسئول قرارداد جدید وسالیانه بابیمه مربوطه باشن بهتره وزودتر به نتیجه میرسه نه اینکه منتظر دستوروضد وبند ...ازتهران باشن
feedback
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
سلام دوستان اولابندهای قراردادخیلی ابهام دارد و بیمه گذاربه راحتی می تواند طفره بره وحق وحقوق پرسنل رو پرداخت نکنه یعنی کار کارشناسی نشده !!!دوما چندین مورد ازهزینه های بنده رو پرداخت نکرده وتعدادی رو نیز گم کرده اند واحدی ازمسولین پاسخگو نیست.
feedback
Iran, Islamic Republic of
رضا اسکندری
احسنت برشما که نکات خوب و درد همه ما به خوبی بیان کردی ، فقط یک مورد دیگه اینکه هیچ فوق تخصصی با بیمه ها قرارداد آنلاین نداره و مراکز درمانی خیلی کمی تحت پوش است ، چرا بیمارستان نفت کامل خدمات نمیده فقط برای بستری
0