تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۷
سریال خط مقدم یک سریال جذاب ایرانی است که اولین قسمت آن روز دوشنبه ۱۵ آذرماه سال ۱۴۰۰ از شبکه اول سیما پخش شد.
دانلود سریال خط مقدم | download
دانلود سریال خط مقدم | download

سریال خط مقدم

 سریال خط مقدم یک سریال ایرانی است که از روز یکشنبه ۱۵ آذرماه سال ۱۴۰۰ از شبکه اول سیما پخش شد این سریال هر شب ساعت ۲۲ پخش می شود.

بازیگران سریال

از بازیگران این سریال ایرانی می توان به آقای حسام حسنی غزاله اکرمی آفرین‌عبیسی حسین عارفی و بهزاد خلج اشاره کرد همچنین در این سریال ایرانی تعدادی بازیگر عرب زبان از کشور سوریه حضور خواهند داشت.

کارگردان سریال خط مقدم

 کارگردان سریال زیبای ایرانی خط مقدم آقای شهریار بحرانی از کارگردانان مطرح سینمای ایران می باشد و از آثار این کارگردان می توان به فیلم ملک سلیمان و آفتاب نیمه شب اشاره کرد.

شهید طهرانی مقدم 

 این فیلم روایتی از دوران حساس و پر التهاب سال‌های ۶۳ تا ۶۵ دوران دفاع مقدس درباره شهید طهرانی مقدم پدر موشکی ایران را نشان میدهد.


خلاصه داستان سریال خط مقدم

 در خلاصه داستان سریال تلویزیونی خط مقدم که در اصل در خصوص قهرمانی ها و فداکاری های شهید طهرانی مقدم ساخته شده است آمده است این فیلم سرگذشت مردان بلندبالایی است که پس از پاییز ۱۳۶۳ با تلاش و مشقت در روزگار تنهایی و مظلومیت مجاهدانه جنگیدند. در ابتدای این فیلم نشان داده می شود که گروهی از سربازان جان برکف جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس جهت آشنایی با تکنولوژی های موشکی وارد کشور سوریه می شوند.

عوامل تولید سریال
کارگردان این سریال شهریار بحرانی می‌ باشد هچنین آقای مجید حقیقی تهیه‌کننده این سریال می باشد و محمد حاتمی به عنوان بازیگردان این سریال  مورد استفاده قرار گرفته است.


 دانلود سریال خط مقدم با لینک مستقیم

https://naftonline.ir/news/25704/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قیمت نفت
قیمت سکه
قیمت ارز
پيشخوان جرايد
تازه ترين نظرات
0