تاریخ انتشاردوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱
مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان در وعده جدیدی از تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهر نفت اهواز تا ۷ ماه آینده خبر داد.
پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهر نفت اهواز | نفت آنلاین
پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهر نفت اهواز | نفت آنلاین
رضایی، مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان: این احتمال وجود دارد که طی ۷ ماه آینده ۵۲۰ واحد باقیمانده پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهر نفت اهواز آماده بهره برداری شوند!عملیات احداث مابقی واحد‌های مسکونی که برای تحویل آن‌ها به کارکنان شرکت ملی نفت ایران در منطقه جنوب تعهد داریم، بدون دریافت هزینه‌ای از متقاضیان و صاحبان املاک، در حال انجام است!
 
💢 نفت آنلاین: لازم به ذکر است سازمان راه و شهرسازی اوایل امسال نیز و در حضور نماینده اهواز و اعضای پروژه که از کارکنان صنعت نفت جنوب هستند قول داد تا پایان سال ۱۴۰۰ کار تکمیل و تحویل واحدها به پایان برسد! اما اکنون در آذرماه ۱۴۰۰ قول بهره‌برداری واحدها تا ۷ ماه آینده را می دهند! این در حالی است که بارها در زمان دولت حسن روحانی نیز از این اعداد و ارقام برای زمان تکمیل و تحویل واحدها صحبت شد اما هرگز رنگ واقعیت به خود نگرفت!!! اما حالا واقعا چه ضمانتی برای تحقق این وعده‌ جدید وجود دارد! با توجه به‌ اینکه رئیس سازمان راه و شهرسازی خوزستان از مدیران دولت تدبیر و امید هستند و هر لحظه امکان برکناری ایشان وجود دارد چه کسی در ۷ ماه آینده در صورت عدم تحقق وعده‌ داده شده باید پاسخگو باشد!!!همچنین ایشان در حالی اعلام می کنند عملیات احداث مابقی واحدها در حال انجام است که بررسی میدانی خبرنگار نفت آنلاین از محل پروژه نشان می دهد که هیچ فعالیتی جهت تکمیل واحدهای باقیمانده در محل پروژه وجود ندارد!!!!!
https://naftonline.ir/news/25487/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
البرز جعفری
با سلام الان ده سال پول ما گرفتند و اونم دو برابر قیمت اولیه که مصوب کرده بودند.بعد از گذشت ده سال خبری از تکمیل و تحویل نیست و چه کسی باید پاسخگو باشد؟مدیر کل مسکن و شهرسازی پولهای ما را صرف چه کار دیگری کردی و چرا پاسخگو نیستی و همش وعده و دروغ و ... به کجا باید شکایت کنیم تا حق و حقوق ما رو بدهند؟هر چند مدیر عامل وقت مناطق نفت خیز جنوب و مشاورش هم باید پاسخگوی این دیرکرد و خسارت به اعضا باشند.بعد سی سال کار تمام زحمات ما به راحتی توسط آفایان به فنا رفت.کاش کمی هم شرم و حیا داشتید
تازه ترين نظرات
0