تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
با گذشت چندین ماه از شروع بکار شوارها، اعضای شاغل نفت که قبل از ورود به شوراها دارای مسئوليت در شرکت خود بودند همچنان مسئوليت قبلی خود را ترک نکرده اند!
مدیران نفتی و عضویت در شورای شهر | نفت آنلاین
مدیران نفتی و عضویت در شورای شهر | نفت آنلاین
به گزارش خبرنگار نفت آنلاین ، شنیده شده بعضی از کاندیداهای نفتی که در انتخابات ششمین دوره انتخابات شوارها رای مردم شهر خود را کسب کردند و همچنین در شرکت محل کار خود دارای مسئوليت می باشند با گذشت چندین ماه از انتخابات همچنان بر سمتی که قبل از ورود به شورای شهر داشته اند مشغول بکار هستند!
 
 طبق اعلام مخاطبین نفت آنلاین، این موضوع باعث شده این اشخاص با توجه به داشتن ۲ مسئوليت، نه می توانند وظایف محوله به خود را کامل در شرکت‌های نفتی انجام دهد و نه به امورات مردم در شوراهای شهر بالاخص کلانشهرها رسیدگی کنند!
 
 حال سوال پیش آمده از اعضای شوراهای شاغل نفت این است اگر واقعا برای خدمت به مردم وارد شورای شهر شدید چرا مسئوليت قبلی را در محل کار خود رها نمیکنید! آیا کسی که مشغله های بی شمار در انجام امورات شوراها دارد توانایی انجام امورات محوله مسئولیتش را نیز در شرکت های نفتی دارد!
 
نفت آنلاین از این اشخاص می خواهد برای رضای خدا هم شده مسئوليت های خود در شرکت های نفتی را ترک کنند تا هم بتوانند به مشکلات مردم در شوراها برسند و هم با مشخص شدن جایگزین آنها شرکت های نفتی در انجام امورات خود دچار مشکل نشوند.
 
در پایان از مدیران عامل شرکت‌های نفتی نیز خواسته می شود در صورتی که این اشخاص سمت هایشان را ترک نکردند خود نسبت به برکناری و تعیین جانشین برای آنها اقدام نمایند.
https://naftonline.ir/news/25186/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
از ما گفتن
من از نفت آنلاین تشکر می کنم وبعد خواهش می کنم از مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت سوال کند تا ببیند آقایی که وی پنج الی شش مسئولیت منظور سمت نیست آنهم سبب این است که سیستم کامپیوتر اجازه نمی دهد که یک نفر روی بیش از یک سمت قرار گیر د وگه نه شاید این اتفاق هم می افتاد ، به وی داده که بالاخره درهشت ساعت وقت اداری چنانچه در یک جلسه مربوط به هرکدام ازاین مسئولیتها شرکت کند چقدر زمان می ماند تا که پاسخگوی مردم وانجام وظایف دیگر باشد البته اینگونه عطایا مختص افراد محبوبی هستند که اولا به هرقیمتی بواسطه همشهری و باندی مطرح شوند ثا نیا توجیه گر پرداختهای پاداشهای آنچنانی ومزایای خاص به آنان گردد، به چه قیمت مهم نیست ؟ حالا ایا چرا دراین مجموعه با این همه نیروی باتجربه ومتخصص چرا این مسئولیتها به آنان واگذار نمی شود خود حدیث دیگری است! زیرا نه درخصوص ایشان ونه هم این اقراد بحمد لله کمبود نیروی اصلا نیست .
feedback
Iran, Islamic Republic of
سحر
مجلسی ها هم دنبال استخدام تو نفتن بعد شما میگی اینا بیان بیرون،عمرا اگه بیان بیرون
فقط نمیدونم این شورای نگهبان و ... چه کار میکنن که به افرادی که سمتهای دولتی دارن اجازه شرکت در انواع انتخابات رو میدن