تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳
علیرضا صادق آبادی با حکم مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، مدیرعامل شرکت انرژی پاسارگاد می شود؛ قرار است روز شنبه حکم وی ابلاغ و جلسه معارفه وی هم همان روز برگزار شود.
علیرضا صادق آبادی | میز نفت
علیرضا صادق آبادی | میز نفت
به گزارش میز نفت، صادق آبادی از شاگردان زنگنه بود که در ابتدای وزارت زنگنه، مدیریت طرح سیراف را بر عهده گرفت که در سال 96 با حکم زنگنه مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش شد.

او چهار سال در این سمت حضور داشت تا روزی که اوجی، وزیر نفت دولت سیزدهم شد و جلیل سالاری را جایگزین صادق آبادی کرد.

میزنفت یک ماه پیش در خبری نوشت که او قرار است راهی انرژی پاسارگاد شود که پس از کش و قوس های فراوان، او به صندلی مدیریت شرکتی می شود که ماه ها بود مدیرعامل نداشت.

صادق آبادی، جایگزین سید مهدی میرمعزی می شود تا پروژه های مهمی که زنگنه به این شرکت اعطا کرد، راهبری کند. 

گفتنی است شرکت انرژی پاسارگاد از جمله شرکت های اکتشاف و تولیدی است که زنگنه آن را پایه گذاری کرد و پروژه های مهمی را از نیز طی سالهای گذشته مصادر کرد.

تفاهم‌‎نامه‌های مطالعاتی توسعه میدان مشترک آزادگان بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت انرژی پاسارگاد - میز نفت*تفاهم‌‎نامه‌های مطالعاتی توسعه میدان مشترک آزادگان بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت انرژی پاسارگاد 

حالا شاگرد زنگنه، باید این پروژه ها را راهبری کند؛ وزیر سابق هم قرار بود به عنوان رئیس هیئت مدیره این شرکت معرفی شود که حکم او، قرار است چند هفته دیگر امضا و ابلاغ شود چراکه حساسیت های زیادی درباره بیژن زنگنه وجود دارد.
https://naftonline.ir/news/25126/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما