تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱
اسامی مشمولین بند و قانون تبدیل وضعیت ایثارگران به وزارت نفت ارسال شد.
قانون تبدیل وضعیت ایثارگران | وزارت نفت
قانون تبدیل وضعیت ایثارگران | وزارت نفت
به گزارش نفت آنلاین،  اطلاعات کسب شده از وزارت نفت نشان می دهد ۳ هزار سمت حذف شده در دوره زنگنه جهت اجرای  قانون تبدیل وضعیت ایثارگران بدستور وزیر نفت در حال احیا شدن است.
 
 همچنین سمت‌های مشمولین توسط شرکت ها به شرکت های اصلی زیرمجموعه وزارت نفت ارسال شده است و ۴ شرکت اصلی نیز برای تایید نهایی انجام کار اسامی را به منابع انسانی وزارت نفت ارسال کردند.
 
 بررسی های صورت گرفته نشان می دهد تبدیل وضعیت مشمولین بند "و" بر اساس آخرین مدرک تحصیلی می باشد.
 
در خصوص ادامه روند اجرای بند و نیز به اطلاع می رساند پس از تایید نهایی اسامی توسط وزارت نفت ، مشمولین به گزینش و طب صنعتی معرفی خواهند شد و پس از آن شماره پرسنلی به افراد تخصیص داده خواهد شد.
 
در خصوص اجرای بند "د" نیز هنوز مشخص نیست وزارت نفت چه برنامه ای برای مشمولین دارد اما با توجه به پیگیری صورت گرفته مقدمات در بعضی از دستگاه های اجرایی انجام شده است اما همچنان اجرای این بند در تمامی دستگاه های اجرایی در مرحله مقدماتی قرار دارد و باید دید در آینده چه تصمیمی برای مشمولین این بند گرفته خواهد شد‌.
https://naftonline.ir/news/24905/
منبع : نفتخوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
علی
جناب آقای حاجی بابایی حرف خوبی زد ولی نمیدونم چراا باز گروهیش کردن!!!دوباره اول قراردادیا!!!مگ نگفتین ایناییک تاقبل 95استخدام شدن تبدیل وضعیت میشن؟؟ مگه نگفتین بدبرا استخدامی های 95به بد فکری میکنیم..؟؟ولی الان همه چی عوض شده ک آقایی ک سال 85اومده سرکار بصورت آرمان ثالث باآقایی ک سال 97یا98 اومده یکیه!!!!!!!!