کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حال سازمان بهداشت و درمان نفت خوب نیست!

کانال تلگرام نفت خوان , 8 شهريور 1400 ساعت 23:03

عدم برگزاری آزمون استخدامی در ۸ سال گذشته و بازنشسته شدن بسیاری از متخصصین نفتی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت را با کمبود شدید سرانه دریافتی مواجه کرده است.


به گزارش نفت آنلاین، در ۸ سال گذشته تعداد زیادی از پرسنل نفت بازنشسته شدند و علاوه بر این هیچگونه آزمون استخدامی برای جذب نیرو جدید برگزار نشد.
 
 این موضوع باعث شد میزان سرانه دریافتی سازمان بهداشت و درمان نفت در چند سال گذشته بشدت کاهش پیدا کند و این سازمان دچار مشکلات بزرگی شود.
 
 با توجه به موارد گفته شده و عدم احتمال برگزاری آزمون استخدامی در سال جاری ، اجرای هر چه سریعتر قانون تبدیل وضعیت ایثارگران و تزریق نیروی رسمی به سیستم می تواند از مشکلات پیش روی این سازمان بکاهد. 
 
لازم به ذکر است مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت نیز ماه گذشته به این موضوع اشاره کرده بود و از کاهش شدید سرانه دریافتی این سازمان بدلیل بازنشسته شدن بسیاری از پرسنل نفت و عدم برگزاری آزمون استخدامی انتقاد کرد.
 
◀️ پ‌ن : خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در چند سال گذشته بسیار ضعیف تر از قبل شده است/ البته  منکر زحمات این عزیزان در ایام سخت کرونایی نیستیم/ اما امیدواریم اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران و رسمی شدن این افراد باعث افزایش سرانه دریافتی این سازمان و در نتیجه افزایش کیفیت خدمات ارائه شده سازمان به پرسنل نفت شود.


کد مطلب: 24711

آدرس مطلب :
https://www.naftonline.ir/news/24711/حال-سازمان-بهداشت-درمان-نفت-خوب-نیست

نفت آنلاین
  https://www.naftonline.ir