تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
جمعی از دانشجویان صنعت نفت با انتشار بیانیه‌ای حمایت خود را از گزینه پیشنهادی آیت الله رئیسی برای وزارت نفت اعلام کردند.
مهندس جواد اوجی | وزیر پیشنهادی نفت دولت سیزدهم
مهندس جواد اوجی | وزیر پیشنهادی نفت دولت سیزدهم
 جمعی از دانشجویان صنعت نفت با انتشار بیانیه‌ای حمایت خود را از گزینه پیشنهادی آیت الله رئیسی برای وزارت نفت اعلام کردند.

به گزارش نفت آنلاین ، متن این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض سلام خدمت عموم مردم شریف ایران و همچنین عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)
آنچنانکه مستحضرید بدنه وزارت نفت در 8 سال گذشته با بی تدبیری ها و کارهای غیرکارشناسی و گماشتن افراد غیرتخصصی در سمت های کلیدی و با به آتش کشیدن سرمایه انسانی خود که محور توسعه هر سازمان می‌باشد بجای پیشرفت در حوزه نفت و گاز کشور، به مسیر تاریک پسرفت سوق داده شده است. یکی از مهمترین ایرادات وارد به وزارت افرادی که خود را ژنرال و فرمانده و کاپیتان چند دهه ای معرفی نموده اند تباه سازی زندگی نخبگانی است که با هزاران امید و آرزوی خدمت به وطن و البته تعهدات وزارت نفت وارد دانشگاه تخصصی آن گردیدند تا پس از طی موفقیت آمیز دوران تحصیل و قرارگیری در بین افراد نخبه تحت عنوان گروه الف به استخدام وزارت نفت دربیایند و بدنه وزارت نفت از وجود جوانان متخصص و متعهد بهره مند گردیده و قطع وابستگی به بیگانگان در این حوزه همچنان با قدرت ادامه دار باشد. اما نخواستند و نگذاشتند و زیر عهد خود زدند! قضاوت در این حوزه در قبال آنچه که طی سالهای اخیر اتفاق افتاد و خیانت هایی که در همه ابعاد به کشور و مردم شریف ایران تحمیل گردید را به دستگاه های قضایی عادل و بزرگان کشور میسپاریم و امروز بحث اصلی ما نه از گذشته بلکه در مورد آینده این صنعت عظیم است.

با پایان یافتن کابوس وزارت آقای زنگنه مطلع شدیم که جناب آقای رئیسی گزینه کاملا نفتی و متخصص و باتجربه برای وزارت نفت به مجلس معرفی نموده اند که باعث مسرت و افتخار مضاعف اینجانبان گردید. از دید سربازان کوچک کشور در مسیر خودکفایی و تعالی وزارت نفت کشور، مهندس "جواد اوجی" دقیقا همان گزینه ای است که وزارت نفت سال های سال به وجود آن نیازمند بود که این مهم اکنون با اقبال عمومی ایجاد شده در بدنه وزارت نفت و کارشناسان امر و البته پس از تایید مجلس شورای اسلامی قابل دستیابی است. آباد کردن این ویرانه که از دولت قبل بجای مانده است بدون شک به مردی از جنس خود این صنعت نیازمند است تا با روحیه ای جهادی و با ایجاد انگیزه و حس همدلی در بدنه نیروی انسانی وزارت نفت خصوصا جوانان متخصص و نخبه، رشد و شکوفایی بیشتر این صنعت حیاتی را رقم بزند.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: فلذا ضمن تبریک به آقای رئیسی به سبب انتخاب کارشناسانه و بجای ایشان، از اعضای محترم مجلس شورای اسلامی خصوصا کمیسیون محترم انرژی خواستاریم با مد نظر قرار دادن فریادهای حق خواهی چندین ساله فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت من باب استخدام و پیگیری این حق از وزیر محترم پیشنهادی در جلسات تخصصی و عمومی مجلس در کنار سایر برنامه های مورد نیاز صنعت نفت و گاز، ترتیبی اتخاذ نمایند که مدیریت وزارت نفت دوباره به دست افرادی با برنامه و خون دل خورده ی این صنعت برسد. چرا که معتقدیم تخصص و تجربه و روحیه جهادی و انصاف در کنار مقبولیت ایشان در بدنه وزارت نفت باعث پیشرفت های شگرفی در این صنعت خواهد شد. پر واضح است که جامعه فارغ التحصیلان نخبه گروه الف دانشگاه صنعت نفت نیز تمام قد در کنار وزیر آینده خواهند ایستاد و دوشادوش ایشان برای تعالی و شکوه این صنعت خواهند جنگید.
 
والسلام علیکم
فارغ التحصیلان گروه الف (بورسیه) دانشگاه صنعت نفت
https://naftonline.ir/news/24612/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

0