کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

وزیر پیشنهادی نفت بزودی مشخص خواهد شد

6 مرداد 1400 ساعت 14:30

دفتر آیت الله رییسی رئیس جمهور منتخب در اطلاعیه‌ای پیش بینی کرد فهرست اعضای دولت سیزدهم پیش از پایان موعد مقرر قانونی، نهایی شود.


به گزارش نفت آنلاین، در این اطلاعیه آمده است: در ادامه فرآیند انتخاب اعضای کابینه دولت سیزدهم، فعالیت کارگروه‌های تخصصی به مراحل پایانی خود نزدیک شده و این کارگروه‌ها پس از انجام بررسی‌های دقیق و ارزیابی کارشناسی توانمندی‌های مدیریتی و صلاحیت‌های تخصصی نفرات پیشنهاد شده، ارزیابی برنامه ارائه شده از سوی هر یک از افراد، تحقیق از صاحبنظران ذی صلاح درباره ایشان و نیز انجام مصاحبه با افراد مد نظر، به زودی لیست نفرات پیشنهادی برای هر جایگاه مدیریتی را به دفتر رئیس‌جمهور منتخب ارائه خواهند کرد.

 
در این اطلاعیه تصریح شده است: در همین حال برای تک تک نفرات پیشنهادی در دفتر رئیس جمهور منتخب پرونده‌ای شامل نتیجه بررسی تخصصی کارگروه، نظرات کارشناسان امین به موازات نتیجه کارگروه‌ها و استعلام صلاحیت از نهاد‌های مربوطه تشکیل گردیده است.
 
این اطلاعیه می‌افزاید: نتیجه این بررسی‌ها و اطلاعات بصورت مرحله به مرحله در اختیار آیت الله رئیسی قرار گرفته و در نهایت رئیس جمهور منتخب پس از مطالعه و بررسی همه جانبه مطالب ارائه شده، شخصا با گزینه‌های اولویت دار گفتگو نموده و سرانجام نسبت به اتخاذ تصمیم نهایی اقدام خواهد کرد.
 
◀️ نفت آنلاین : با توجه به این اطلاعیه وزیر پیشنهادی نفت نیز بزودی مشخص خواهد شد؛ همچنین دهنوی عضو هیئت رئیس مجلس شورای اسلامی نیز از احتمال معرفی لیست کابینه پیشنهادی توسط رئیس جمهور منتخب پس از برگزاری مراسم تحلیف خبر داد.


کد مطلب: 24432

آدرس مطلب :
https://www.naftonline.ir/news/24432/وزیر-پیشنهادی-نفت-بزودی-مشخص-خواهد

نفت آنلاین
  https://www.naftonline.ir