تاریخ انتشارشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۴
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از شرکت پالایش نفت تهران با مدیرعامل این پالایشگاه دیدار و گفت‌وگو کردند.
شرکت پالایش نفت تهران | نمایندگان مجلس | نفت آنلاین
شرکت پالایش نفت تهران | نمایندگان مجلس | نفت آنلاین
به گزارش نفت آنلاین،  عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن، سیدعلی یزدیخواه عضو کمیسیون فرهنگی و اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم تهران، اسلامشهر، ری، پردیس و شمیرانات به همراه حسین توکلی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری و هیأت همراه با حضور در شرکت پالایش نفت تهران، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این شرکت، با حامد آرمان فر مدیرعامل پالایشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.
 
در این دیدار که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران ضمن بیان توضیحاتی پیرامون عملکرد شرکت و نقش تعیین کننده و استراتژیک آن در پایتخت در خصوص رفع برخی موانع و چالش های پیش رو به ویژه بهبود وضع معیشتی کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکار مستمر شرکت با وکلای ملت مذاکره کرد.
 
همچنین نمایندگان مجلس ضمن قدردانی از وی و کلیه کارکنان این شرکت بواسطه عملکرد مطلوب در امور محوله، برای احقاق حقوق کارکنان و پیگیری آن در مجلس شورای اسلامی قول مساعد دادند.
 
این در حالی است که شرکت پالایش نفت تهران بهره برداری از پروژه های RCD و CCR را در دستور کار دارد.
https://naftonline.ir/news/24368/
منبع : فارس نیوز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

0