کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

خضریان خبر داد:

بررسی موضوع اعطای پاداش‌های خارج از عرف ، تفسیر غلط ماده ۱۰ و نحوه اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس

29 تير 1400 ساعت 17:28

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از نشست این کمیسیون با حضور معاون وزیر نفت خبر داد.


علی خضریان سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:  نشست عصر دیروز (دوشنبه، ۲۸ تیرماه) این کمیسیون با حضور فرزین مینو، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت برگزار شد.

در این نشست نحوه اجرای قانون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگر در وزارت نفت بررسی و مقرر شد درباره آن اقدام‌های اجرایی در حداکثر دو هفته آغاز و گزارش آن به کمیسیون ارسال شود.

 موضوع سفرهای غیرمتعارف و اعطای پاداش‌های خارج از عرف و تفسیر غلط ماده ۱۰ خدمات نیروی انسانی وزارت نفت نیز در نشست عصر دیروز این کمیسیون بررسی شد.

◀️ نفت آنلاین : بارها از این جلسات در چند سال گذشته مخصوصا در کمیسیون انرژی مجلس در خصوص مسائل و مشکلات نفتی‌ها برگزار شد و هرگز نتیجه مثبت برای کارکنان نداشت! اما پرسنل در انتظار اقدامات عملی مجلس و وزارت نفت هستند نه جلساتی که نتیجه آن خروجی ای برای کارکنان نخواهد داشت!


کد مطلب: 24343

آدرس مطلب :
https://www.naftonline.ir/news/24343/بررسی-موضوع-اعطای-پاداش-های-خارج-عرف-تفسیر-غلط-ماده-۱۰-نحوه-اجرای-قانون-تبدیل-وضعیت-ایثارگران-کمیسیون-اصل-۹۰-مجلس

نفت آنلاین
  https://www.naftonline.ir