کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اظهارات عجیب وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی: پرونده مسکن مهر عملاً بسته‌شده! کارکنان نفت: هنوز واحدهای خود را تحویل نگرفته ایم

22 تير 1400 ساعت 11:29

اسلامی وزیر راه و شهرسازی دربرنامه تیتر امشب :پرونده مسکن مهر عملاً بسته‌شده و تنها ۹۰ هزار واحد مسکن مهر باقی‌مانده که بسیاری از آن‌ها فاقد متقاضی و یا دارای پرونده‌های قضایی است!


نفت آنلاین : اظهارات وزیر راه و شهرسازی در خصوص بسته شدن پرونده مسکن مهردر حالی است که بیش از ۷۰۰ نفر از پرسنل صنعت نفت جنوب حدود ۱۰سال است در انتظار تکمیل و تحویل واحدهای خود می باشند!

نکته مهم آنکه واحدهای مسکن مهر نفت اهواز نه بدون متقاضی هستند و نه دارای پرونده قضایی می باشند پس چگونه است وزیر راه و شهرسازی می گوید تنها واحدهای مسکن مهری تکمیل و تحویل نشده اند که فاقد متقاضی و یا دارای پرونده‌های قضایی باشند! البته وقتی وزیر قبلی راه و شهرسازی دولت روحانی (آخوندی)  می گوید : افتخار می‌کنم حتی یک مسکن مهر افتتاح نکردم! انتظار هر صحبت دیگری را در روزهای پایانی دولت تدبیر و امید از سایر وزرا باید داشت!

پ ن :  پیگیری های ویژه مهندس مجتبی یوسفی نماینده اهواز نیز در خصوص به سرانجام رسیدن این پروژه کماکان ادامه دارد و نفت آنلاین بزودی گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده منتشر خواهد کرد.
 

جهت شفافیت مالی به پروژه دو هزار واحدی مسکن مهر نفت اهواز ورود کنید | نفت  آنلاین


کد مطلب: 24279

آدرس مطلب :
https://www.naftonline.ir/news/24279/وزیر-راه-شهرسازی-پرونده-مسکن-مهر-عملا-بسته-شده-کارکنان-نفت-هنوز-واحدهای-خود-تحویل-نگرفته-ایم

نفت آنلاین
  https://www.naftonline.ir